Vážný střet u Mlčechvost: Dva zraněné si převzala záchranka, zasahoval vrtulník

Autor: VaB - 
16. září 2020
22:31

U obce Mlčechvosty nedaleko Mělníka došlo ke srážce dvou aut. Dvě osoby utrpěly zranění, na místo vzlétl i záchranářský vrtulník. 

Ve středu večer hasiči společně se záchrannou službou zasahovali u dopravní nehody dvou aut u obce Mlčechvosty.

Podle slov mluvčího středočeských hasičů Jaroslava Gabriela při srážce utrpěly zranění dvě osoby. „Nebylo u nich nutné vyproštění, spolupracujeme na místě se záchrankou. Ve vozidlech jelo více osob,“ dodal pro Blesk s tím, že se nehoda pravděpodobně stala ve vysoké rychlosti. 

K místu vzlétl i záchranářský vrtulník Letecké služby Policie ČR. Silnice č. 16 vedoucí od dálnice D8 ve směru na Mělník byla uzavřena. Jedno z vozidel skončilo po střetu mimo vozovku. 

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání