Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Marie zemřela s dcerami (†4 a †6) po srážce s popeláři: Policie šokovala výsledky vyšetřování!

Autor: ČTK, rc - 
11. srpna 2020
15:05

Minulý rok šokovala celé Česko děsivá nehoda, která se stala u Mníšku na Liberecku. Po srážce s popelářským vozem zemřela máma Marie H. (†44) se svými dvěma malými dcerami Lucinkou (†4) a Aničkou (†6). Policie případ vyšetřovala pro podezření z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Dokonce i její dcera Mája H. a otec Martin tvrdili, že nehodu zřejmě spáchala úmyslně. Vyšetřování policie však neprokázalo, že by nehodu způsobila úmyslně. Mluvčí policie Vojtěch Robovský řekl, že případ odložili.

„Na základě zjištěných důkazních prostředků na místě tragické dopravní nehody, výsledků znaleckých expertíz a zkoumání soudních znalců byl případ odložen z důvodu nepřípustnosti trestního stíhání,“ uvedl mluvčí policie.

Osobní auto se mezi Libercem a Frýdlantem srazilo s popelářským vozem loni na konci října v levotočivé zatáčce. Na místě zemřela matka Marie H. a jedno z dětí. Druhé zemřelo při leteckém transportu do nemocnice. Řidič popelářského vozu utrpěl zranění.

Po děsivé nehodě se na sociální síti objevil příspěvek zveřejněný dcerou Marie, Májou H., v němž tvrdila, že nehodu zřejmě její matka způsobila úmyslně. Měla totiž prohrát spor o opatrovnictví, a tak se rozhodla spáchat tzv. rozšířenou sebevraždu. „S nesmírně těžkým srdcem musím říct, že oběťmi včerejší tragické dopravní nehody mezi Frýdlantem a Libercem byla moje máma a její dvě nejmladší děti, mé sestry, kterým bylo jen 4 a 6 let. Nevím, jak moc mohu být otevřená, jelikož probíhá vyšetřování, ovšem jsem přesvědčena (a nejen já), že nehoda byla vinou mámy, a to účelná,“ napsala tehdy Mája H.

Její slova tehdy podpořil i otec holčiček Martin K., jenž na sociální síti pod její příspěvek připojil dopis, v němž úřady varoval před možným násilným chováním ženy a vyzval je, aby zajistily bezpečí obou děvčat. Nicméně podle Robovského ale úřady nic takového nezjistily. „Kromě jiného nebylo prováděnými šetřeními prokázáno, že řidička dopravní nehodu způsobila úmyslně,“ dodal policejní mluvčí.

Martin Konupek ( 14. srpna 2020 09:40 )

Marie se netajila před nikým vlivnými příbuznými.
To co se dělo před nehodou jsem zveřejnil.
Proč nechcete zveřejnit,jak státní zástupce a bývalý bachař zneužíval svých kontaktů a moci ve státní správě?
To co předváděla policie po nehodě bylo také hodně k zamyšlení.Smazané záznamy, prodloužená doba vyšetřování, odmítnutí nahlížet do spisu oprávněným osobám, soudní zákaz otevírání rakví. Kam až sahají tyto dlouhé prsty?

Martin Konupek ( 13. srpna 2020 22:34 )

Zeby cenzura?

plasdersnist ( 12. srpna 2020 12:28 )

LEEXI.ŇET - úžаsné seznamоvaсí místo prо dospělé, kteří chtějí nаjít pаrtnera, který bude mít sеx

mislivec ( 12. srpna 2020 09:49 )

Mája byla náhodou dobrá v tom videjku. Aspoň národ díky ní ví jak to ve skutečnosti bylo.

mislivec ( 12. srpna 2020 09:47 )

Jó, to je ta frajerka co to kalyla dvoukilem a vimklo se jí to z ruky. Málokterý machr na tohle má to ukočírovat. Popeláři teda budou opravovat na sví náklady.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud