Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C

Dvě opilé dívky zbily pokladní: Nechtěla jim prý prodat alkohol!

K útoku na prodavačku došlo předloni v Karviné.  (Autor: PČR)
Autor: ČTK - 
4. srpna 2020
15:25

Dvě podnapilé dívky napadly v jednom z jesenických supermarketů pokladní. Ženu zbily tak, že zraněná skončila v nemocnici. Důvodem útoku prý bylo, že jim pokladní odmítla prodat alkohol. Jedna z dívek byla totiž ještě mladistvá. Případem se zabývá policie. 

Incident se odehrál v jesenickém supermarketu v sobotu 1. srpna vpodvečer, policie o něm informovala v úterý. „Dvě (...) dívky tam měly napadnout pokladní poté, co jim z důvodu jejich podnapilosti nechtěla prodat další alkohol. Jedna z dívek totiž byla ještě mladistvá. Během incidentu dívky neváhaly pokladní fyzicky napadnout. Napadené ženě pak přispěchal na pomoc pracovník ostrahy společně s dalším zákazníkem,“ uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová. 

Pokladní musela být převezena k ošetření do nemocnice. Policie případ vyšetřuje pro podezření z výtržnictví a ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, dodala Vybíhalová. 

K podobnému útoku došlo v květnu 2018  v Karviné. Agresorka se tam vrhla na prodavačku obchodu KiK v Karviné-Fryštátě a zfackovala ji.

lunatic ( 4. srpna 2020 16:35 )

Ale - ať se mládí vydovádí ,vždyť za komunistů to bylo ještě mnohem horší - např.Olga Hepnarová zajela lidi,atd.-Brežněv se na veřejnosti úchylně líbal s Husákem ,líbá se snad Putin? Anebo Okamura?

tojar ( 4. srpna 2020 16:24 )

Holt, prodavačka se měla držet hesla, zákazník náš pán a nehrát si na vychovatelku...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud