Tiché rozloučení bez proslovů: Rodina pohřbila Radka, Martina a Radečka (†9), které zabilo čerpadlo

Autor: jkr, mv, jad - 
1. srpna 2020
05:00

Zármutek, slzy a tiché vzpomínky na milované, kteří skonali tragickou smrtí. Takové bylo páteční poslední rozloučení s Radkem K. (†56), Martinem M. (†33) a Radečkem Š. (†9). 

Obřad se konal od půl jedenácté v kapli sv. Kříže na hřbitově v Příbrami. Zhruba půl hodiny před začátkem začínali přicházet první smuteční hosté. Krátce nato přivezla pohřební služba tři rakve. „Ach, bílá rakev, to je ten klouček,“ vzlykala jedna z pozůstalých.

„Sešli jsme se zde, abychom dali poslední sbohem Radečkovi, Martinovi a Radkovi,“ pronesl úvodem ke shromážděným smuteční řečník. A to byla poslední slova, která zazněla. Pak už hrála jen hudba, kterou měli zemřelí rádi. Nechyběla píseň Karla Gotta (†80), kterou nazpíval krátce před smrtí se svou dcerou Charlotte (14). Ve chvílích ticha se ozýval jen pláč pozůstalých.

Smuteční průvod

Poslední rozloučení trvalo přibližně půl hodiny, poté zaměstnanci pohřební služby vynesli rakve před kapli a následoval smuteční průvod k místu posledního odpočinku. Vlastu K., vdovu po Radkovi K., která bezvládná těla manžela, syna a vnoučka našla, museli příbuzní podpírat. Když rakve spouštěli do rodinného hrobu, nikdo se neubránil slzám.

Video Vlasta K. řekla, jak našla utonulé muže a co potom dělala - David Malík

tinchingsa ( 2. srpna 2020 08:02 )

LEEXI.ŇET - úžаsné sеznamоvаcí místо pro dоspělé, ktеří сhtějí najít pаrtnerа, který bude mít sеx

diarava ( 1. srpna 2020 20:17 )

LEEXI.ŇET - úžasné sеznаmovaсí místo pro dospělé, kteří сhtějí nаjít partnera, který budе mít seх

mikes15 ( 1. srpna 2020 16:38 )

To je sakra pravda

zkratik ( 1. srpna 2020 12:27 )

pleskáči dělají jen to,co jim pozůstalí dovolí.Mohli udělat pohřeb s vyloučením medií.Ale když "bábě" nevadí dávat rozhovory do všech sdělovacích prostředků,nevadilo jí asi ani tohle­.Mimoc­hodem­,mrtvej­ch mohlo bejt víc,rybník byl v tu chvíli vodivej.Prej elektrikář

picoda ( 1. srpna 2020 11:54 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud