Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

Nevinnou Alanu (7) střelili na ulici do hlavy! Policie vypsala tučnou odměnu za informace

Autor: ran - 
28. července 2020
18:16

Neznámí kriminálníci trefili na Floridě malou holčičku přímo na ulici. Zasáhli ji do hlavy z projíždějícího auta. Zranění bylo bohužel tak vážné, že lékaři konstatovali mozkovou smrt. Spolu s dívkou leží v nemocnici další tři lidé, včetně ročního batolete. Policie nabízí vysokou odměnu za informace vedoucí k dopadení pachatele nebo pachatelů šíleného zločinu. 

Městečko Brownsville na Floridě se v sobotu stalo dějištěm velkého krveprolití, informoval místní list Miami Herald. Rodina se právě vracela z výletu a vystupovala z auta, když se na ně snesla sprška kulek z projíždějícího vozidla. Podle svědka střelby se ozvalo minimálně tucet ran. Nejhůře dopadla malá holčička Alana Washingtonová (7).

Ta nyní leží v nemocnici, lékaři u ní diagnostikovali mozkovou smrt. Podle serveru New York Post ji neznámí pachatelé trefili zezadu do hlavy. „Viděl jsem ji ležet na zemi, běžel jsem jí pomoct. Snažil jsem se zastavit krvácení,“ řekl jeden ze sousedů, kteří byli po střelbě na místě jako první.

Kromě Alany byl zraněn také 16měsíční chlapeček, 23letá žena a 19letý muž. Kulky se jim zaryly do stehna, trupu, ramene a krku. Všichni tři jsou po ošetření v nemocnici.

Z blízkého domu při incidentu opětoval střelbu blíže neidentifikovaný muž. Kdo měl být terčem útoku, doposud není jasné. Policie nabízí odměnu v přepočtu přes 200 000 korun tomu, kdo vyšetřovatele přivede na stopu pachatelů šílené přestřelky. 

timeati ( 29. července 2020 06:58 )

LEEXI.ŇET - úžаsné sеznamоvaсí místo prо dospělé, ktеří chtějí najít pаrtnеrа, který budе mít seх

Bystrozraky1 ( 28. července 2020 19:25 )

Perfektní obohacení po americku a vůbec se divím,že policie se vůbec o to zajímá.Možná je jen zajímá zda to byl bílej rasista čí šikovanej černoch,aby věděli zda popravit čí políbit nohy a omluvit se mu za obtěžování.

Citronel ( 28. července 2020 18:56 )

Kdyby to bylo u nás, tak práskám tak dlouho, dokud bych tu odměnu nedostal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud