Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 14°C

Týraní psi a opičí ruce na prodej: Odporné záběry z indického trhu

Autor: jel - 
18. července 2020
17:10

Organizace PETA, která se zabývá ochranou zvířat, zveřejnila hrůzné video z takzvaného mokrého trhu. Příšerné záběry ukazují, že na tržišti v indickém městě Dimapur jsou běžně k dostání části opic, včetně uřezaných tlap, a další zvířata. Také je na videu vidět, jak prodejci ubíjejí nebohé psy palicí a poté je opékají!

Děsivé video, zveřejněné PETOU, zasáhne každého milovníka zvířat, nebozí pejsci jsou nastrkáni v pytlích, v nichž se nemohou hýbat. Prodejci s nimi dokonce hází a pak je nemilosrdně ubíjí palicí.

Organizace popsala, že na trhu bylo nezákonně prodáváno maso opic, dikobrazů a dalších zvířat. Navíc také uvedla, že jsou na takovýchto místech strašným způsobem porušována práva zvířat a zmíněná místa jsou živnou půdou pro nejrůznější choroby a nemoci.

„Nágálandská vláda (stát Indie, v němž se nachází město Dimapur - pozn. red.) se nedávno rozhodla zakázat prodej psího masa. Krutý obchod však i přes zákaz pokračuje dál,“ uvádí popisek ve videu. 

Lidé po celém světě už delší dobu volají po zákazu těchto trhů. Tlak na jejich uzavření se ještě zvedl poté, co se ukázalo, že nebezpečný koronavirus, který už měsíce sužuje celý svět, se zjevně rozšířil právě z mokrého trhu v čínské provincii Wu-chan. 

„Dokud budou trhy s živými zvířaty povoleny, budou lidé nadále ohroženi nemocemi a bezpočet zvířat bude zbytečně trpět a umírat násilnou, bolestivou smrtí,“ říkají členové PETY. 

nemocna ( 19. července 2020 00:05 )

Tyrany a vrahy zvířat vyhladit z planety, at je pozabíjí virus, nemají právo žít, nejsou to lidi! zvířata se má chránit a pomáhat jim

oliiiii3 ( 18. července 2020 20:30 )

Kéž by k u r vy pochcipaly na koronovírus

zkratik ( 18. července 2020 19:35 )

to musí bejt neuvěřitelnej smrad.Když to nebudou prodávat veřejně,budou to dělat potajmu

y1xcvbnm ( 18. července 2020 18:50 )

fuj, to je dobytek!!!

plysovykozisek ( 18. července 2020 18:43 )

Doufám, že ti šikmooký se všichni nakazí koronavirem a chcípnou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud