Matce na Kladensku za jízdy vypadlo dítě (†4): Táhla ho za autem a pak přimáčkla k jinému, tvrdí svědci

Ilustrační foto  (Autor: Blesk:David Malik - CNCenter A.S.)
Autor: DH - 
6. července 2020
10:52

Velmi vážná zranění utrpělo v neděli večer dítě ve věku 4 let na Kladensku. Když jeho matka seděla za volantem, otevřelo si za jízdy přední dveře u auta a vypadlo ven. Na místě pak dítě oživovali záchranáři a za stálé resuscitace ho transportoval vrtulník do nemocnice v Motole.

Podle informací Blesku došlo k nehodě v Komenského ulici v Libušíně. Jak uvádí server Novinky.cz, svědci před sedmou hodinou večer zpozorovali ženu se třemi dětmi v autě. Dvě z nich seděly na předním sedadle spolujezdce.

„Matka vezla dítě na předním sedadle, a to si údajně během jízdy v nízké rychlosti otevřelo dveře a z auta vypadlo. Utrpělo zranění a bylo letecky transportováno do jedné z pražských nemocnic,“ uvedla Blesku policejní mluvčí Markéta Johnová.

V pondělí krátce nad ránem přišla z nemocnice špatná zpráva. „Bohužel, dítě na následky zranění zemřelo,“ doplnila smutnou událost Johnová. 

Svědci z místa události tvrdí, že dítě za jízdy vypadlo, matka ho ještě kus táhla za vozem a následně se zaklínilo mezi další auto. Ženě policie provedla dechovou zkoušku, ta byla negativní.

bafy81 ( 7. července 2020 13:44 )

Hloupost. Dle jakého zákona prosím Vás? Zákon umožňuje sedět na předním sedadle i malým dětem, ale pouze ve správné zvolené sedačce.

JaNat ( 7. července 2020 13:01 )

Tak tady mi chybí slova. Matka???? Barnevernet na takové.

zvonik54 ( 7. července 2020 11:20 )

Proč ne na předním sedadle? Třeba to bylo velké placaté americké auto! Co Ty víš?

Jarda3 ( 7. července 2020 09:32 )

Dvě děti seděly vedle matky řidičky ? Čtu dobře ? . . . .

vrsrvrsr ( 7. července 2020 03:07 )

Součástí trestu by m+la být i povinnost sterilizace....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud