Milionářka Anastázie (†18) se zabila na motorce: Kamarádi sdíleli fotku těla před kremací!

Autor: jel - 
3. července 2020
06:00

Tragický příběh mladé blogerky známé jako Anastázie Tropitsel obletěl svět. Úspěšná teenagerka měla na sociálních sítích miliony sledujících a před sebou zřejmě zářnou budoucnost, přes svůj nízký věk totiž vydělávala velké peníze. V polovině června však kráska havarovala na motorce na Bali a zemřela. V Indonésii bylo také Nastino tělo zpopelněno a část popela převezli dívčini rodiče do rodného Ruska.

Mladá kráska jela na motorce Kawasaki Ninja, kterou si koupila přednedávnem. Ještě chvíli před smrtí navíc přidala na svůj profil krátké video, právě se zmíněnou motorkou. Podle všeho se však na motorce teprve učila jezdit a ztratila nad strojem kontrolu a po pádu na místě zemřela.

Instruktorem byl její přítel Viktor Majdanovič (30), který na svém instagramovém profilu tvrdí, že má dvanáctiletou praxi a řídit motorku naučil přes 2000 lidí. Fanoušci i otec mladé blogerky si však myslí, že za smrt nese vinu on. Na internetu se poté strhla hotová lavina obvinění.

Kremace proběhla na Bali 24. června ve tři hodiny odpoledne. Rodina dříve oznámila, že z úcty k dívce bude zakázáno pořizovat během obřadu jakékoliv snímky. Na instagramu se ale nyní objevila fotografie, která údajně ukazuje tělo tragicky zesnulé Nasti zakryté bílým plátnem a květinami.

„Toto je fotka naší holčičky před ceremonií kremace,“ říká text na fotografii, který zjevně psali rodiče mladé milionářky. „Hrozná bolest, kvůli zavřeným hranicím jsme s ní v tu chvíli nemohli být,“ pokračuje popisek, v němž zároveň rodiče děkují za milá slova, která jim lidé píší, a za to, že s nimi drží v těchto těžkých časech.

Video Plačící maminka mrtvé milionářky Anastázie při vyzvedávání popela své dcery - Instagram

Později se objevilo také video nešťastné maminky plačící na letišti, kde si rodiče vyzvedávali popel své dcery. Fotka nádoby s popelem byla na síti zveřejněna také. Podle správce fanouškovského účtu, který tyto příspěvky přidává, byla část popela rozprášena na Bali a část bude rozptýlena ve čtvrtek během obřadu v Nastině rodném Petrohradě.

Renata Amadi ( 4. července 2020 12:41 )

To bych rada vedela, proc uz dva tydny blesk otiskuje clanky o nejake slecne ktera se zabila. Kdyby to byla jen treba prodavacka, ani pes po ni nestekne. Tato je milionarka. No a co. Sama si je nevydelala a stejne ji neznam. Skoda mlade holky. Ale to ostatni je irelevantni.

yarda ( 4. července 2020 12:10 )

Moje babička by asi řekla: "Pán Bůh jí ty peníze nepožehnal."

marlen52 ( 3. července 2020 19:55 )

jo to je ta zlatá mládež myslí si že jsou pupek světa

MrdejLachtanaDoUcha ( 3. července 2020 17:50 )

Žádnou Frantu ani Jardu neznám. Kdybys viděl tu krásnou mladou holčinu, která mě kouří, tak bys byl bledej závistí.

xxxx666 ( 3. července 2020 17:20 )

Další co neunesla náhlý zbohatnutí a myslela že je nemrtelná

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud