Záhadná smrt dívky (†1): Máma ji našla mrtvou v postýlce na své narozeniny

Autor: ran - 
29. června 2020
05:39

Elle Wilkinsonová (30) z australského Sydney zažila ty nejhorší narozeniny, jaké si ani nedokázala představit. Jen den před osudným 17. červnem byla se svou malou Lolou (†1) na hřišti. Holčička si vesele hrála, byla plná života a úsměvů. Další den se ale do duše Elle měla zarýt nečekaná tragédie.  

Jak napsal server Daily Mail, v den svých 30. narozenin Elle vstala jako obvykle. Šla zkontrolovat Lolu k její postýlce. Zdálo se jí, že dívenka spí déle než obvykle. Nic hrozného nečekala. Holčička ležela na bříšku. Když ji ale maminka nadzvedla, jako první, co ji udeřilo do očí, byla změněná barva kůže a zvratky kolem hlavičky.

Když zjistila, že její holčička nedýchá, Elle se na místě zhroutila. Starší syn Ruben (8) okamžitě běžel pro pomoc. Jako první se na místo dostali sousedé, kteří se pokusili děťátko oživit. Už ale bylo příliš pozdě. Lola měla přitom za 12 dní oslavit druhý rok života.

Kamarádi Elle zařídili bydlení na hotelu, protože ve stávajícím bytě nezvládla bydlet. Není ani schopná pracovat, jakožto živnostník tedy přišla o příjem. Kamarádka Chloe proto pro Elle zařídila účet na GoFundMe, kam jí dojatí lidé začali posílat příspěvky. Ruben bydlí dočasně u otce.

Lékaři pátrají po příčině

Lékaři doposud nemají tušení, co holčičku zabilo. Provádějí různé testy, aby příčinu smrti odhalili. Jedny testy například zaměřili na údajné poranění plic, které u holčičky objevili. O Elle se její rodina a kamarádi strachují. Snaží se jí proto pomáhat, jak jen dokážou.    

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud