Farářův (†81) zajíček (27) zdědil 4,5 milionu: Příbuzné ale nepustil ani na pohřeb!

Autor: ran - 
28. června 2020
06:15

Postarší někdejší farář Philip Clements (†81) z Velké Británie se zamiloval do rumunského mladíka Florina Marina (27) a vzal si ho. Po pár letech ale umřel, a tak mladý gay a vdovec po svém manželovi zdědil v přepočtu 4,5 milionu korun. Rodina starého muže Florina nikdy nepřijala, vyčítá mu, že je to vypočítavý zlatokop, který vikáře jen využíval. Mladý vdovec je za trest nepozval na pohřeb.       

Philip (†81) a Florin (27) tvořili i na dnešní dobu velmi neobvyklý pár. Poznali se před pěti lety na homosexuální seznamce Grindr a vzali se. Po různých vztahových peripetiích se nakonec usadili v hlavním městě Rumunska Bukurešti. Stanovili si pravidla. Starý pán pouštěl jednou týdně svého zajíčka do gay klubu „mezi mladé lidi“, on mu zase slíbil, že se nebude moc spouštět. 

Jejich svazek ale v květnu 2020 skončil, když Philip odešel do nebe. Zemřel sám v nemocnici, protože k němu kvůli pandemii koronaviru nikoho nepouštěli. Florin po něm zdědil dům za v přepočtu 3 miliony korun, dále dostane z životní pojistky vyplaceno 4,5 milionu a také se každý měsíc může až do konce života těšit na rentu v přepočtu ve výši 59 tisíc korun. 

„Pozůstalí: Starejte se o sebe!“

Na výpady z rodiny svého zesnulého manžela reaguje, že „plakal dva dny, což je dost,“ a stojí si za tím, že Philipa miloval, a proto s ním byl. Zároveň vyhlásil, že si hledá „novou lásku“. Příbuzní mu nadávají do zlatokopů a pijavic, on jim vzkazuje, ať se starají o sebe.

Aby dodal svým slovům korunu, rozhodl se, že je ani nepozve na pohřeb. Jak napsal Daily Mail, plánuje vysypat Philipův popel do blízkého jezera.

Celá rodina zesnulého pána včetně jeho čtyř bratrů má na vdovce dlouhodobě konzistentní názor. „Všichni to vidíme stejně. Nikdo nejsme šťastní z toho, jakým způsobem Florin bratra využíval,“ řekl například jeden z bratrů, Anthony.

Rozmlouvali mu ho, ale on že ne!

Oni se stále přeli, hádali a rozcházeli. Jednou, asi před čtyřmi lety, jsem musel Philipa hodně utěšovat, protože byl úplně na dně. Prošel jsem s ním tím, ale zároveň jsem mu dal najevo, že vztah s Florinem mu neprospívá,“ dodal. Philip si to ale přese všechno nemyslel. „Miluju ho jako nic na světě, kdybychom se měli rozejít natrvalo, byl by ze mě ten nejnešťastnější člověk ze všech,“ tvrdil tehdy.  

kukuku ( 28. června 2020 21:05 )

Máš na mysli jako úchylku homosexualitu nebo víru v boha ?

enigma ( 28. června 2020 17:51 )

Nevim cemu se divite lidi . Kdyz je to opacne , mlada zamilovana , jak jinak nez cistou laskou , do stareho take zamilovaneho , uprimne jak jinak, ani pes nestekne. Takovych uz bylo , je a jeste bude. Takze vubec o co jde. Mimochodem , o dedka zacala mit rodinka zajem teprve kdyz uz mu hoblovali prkna na rakev. Predtim ne. Takze vlastne clanek o hovne , jeste slusne napsano.

majojo ( 28. června 2020 17:41 )

Vizáž mu to stejně nevylepšilo a do pár let ho dostane AIDS. Tak co závidět?

wp3t ( 28. června 2020 16:05 )

no já nejsem velký příznivec těchto úchylek, ale docela by mě zajímalo, kdo z nich koho vlastně zneužíval a od kolika.

laco9717 ( 28. června 2020 14:11 )

To není mladý rumunský gay, ale příslušník etnika, co přišlo z Indie...a stento mladík je náhodou gay...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud