Pátek 24. května 2024
Svátek slaví Jana, zítra Viola
Oblačno, déšť 21°C

Sexy trenérka Lucka srazila cyklisty Petra (†46) a Andreu (†50). Směšný trest pozůstalé šokoval!

Autor: shp - 
25. června 2020
18:23

Je krásná, má vypracované tělo, ale za volantem způsobila v létě 2018 tragickou fatální bouračku, která stála život hned dva cyklisty. Slovenská fitness trenérka a bikiny modelka Lucia K. (30) si vyslechla svůj trest. Ten je ale tak nízký, že pozůstalé po zemřelých nejenom šokoval, ale zároveň pobouřil a rozesmutněl.

Jak uvedl web Nový Čas, autem, které tehdy řídila, doslova sestřelila z cesty dvojici cyklistů. Na místě nehody vyhasl život Petra (†46). Jeho přítelkyně Andrea (†50) podlehla velmi vážným zraněním o pár dní později v trenčínské nemocnici. Lucia K. se po dvou letech postavila z očí do očí truchlícím rodinám cyklistů.

Fitness modelka se přiznala

Z nedbalosti tak způsobila smrt, čímž spáchala zločin usmrcení,“ konstatoval soudce Okresního soudu v Trenčíně. Lucia u soudu odmítla dohodu o vině a trestu a ke skutku se přiznala. „Jsem vinná ze spáchání skutku, který mi klade obžaloba za vinu,“ kála se. V soudní místnosti se ale snažila přítomné obměkčit.

Posloužit jí k tomu měl posudek, potvrzení o studiu i tvrzení, že se snažila zkontaktovat s rodinami obětí. „Poslala jsem rodinám dopisy i s mým telefonním číslem, dosud mě ale nikdo nekontaktoval, i když jsem se o to pokoušela,“ uvedla trenérka. U soudu si také vyslechla trest, který šokoval pozůstalé.

Dostala pouze podmínku

Soudce jí uložil podmínečný trest odnětí svobody na dva roky se zkušební dobou tři roky a zákaz řídit motorové vozidlo jakéhokoliv typu na dobu šesti let. Rozsudek však není pravomocný, protože se prokurátor proti němu odvolal. O případu tak bude nadále rozhodovat krajský soud.

hejpockej ( 18. září 2020 17:59 )

"krasna" opice Lucka, ceni zuby jak oslice v riji a energie techto zavrazdenych s ni pujde cely zivot a i po smrti.

slafa ( 27. června 2020 19:05 )

Tyu si vyplod havlistanu klausistane

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání