Máma dvou dětí Renata (†39) vjela přímo pod náklaďák: Dojemný vzkaz rodiny

Autor: chal - 
5. června 2020
16:45

Těžká rána postihla rodinu 39leté Renaty Č. z Bruntálska. Máma dvou dětí v neděli 31. května ve svém autě dostala smyk na mokré vozovce a přejela do protisměru, kde se střetla s nákladním vozem. Nehodu bohužel nepřežila. Na Renatu vzpomíná jak rodina, tak kamarádi z oddílu bojových sportů, kam zesnulá chodila.

K tragické nehodě došlo v neděli krátce před druhou hodinou odpoledne. Renata jela ve své hondě mezi obcemi Zátor a Novými Heřminovy a v pravotočivé zatáčce dostala na mokré vozovce smyk. „Přejela do levé poloviny komunikace a zde se střetla s protijedoucím nákladním motorovým vozidlem tovární značky Volvo s návěsem, jejž řídil 62letý muž z Karvinska,“ uvedli k nehodě policisté.

Po střetu skončila honda v příkopě vedle silnice. Renata utrpěla při nehodě těžké zranění, kterému přes intenzivní lékařskou pomoc na místě podlehla.

Tragédie Renatinu rodinu tvrdě zasáhla. „Chtěl bych vám touto cestou oznámit smutnou zprávu. Dneska měla moje bývalá žena Renata Č. vážnou autonehodu, kterou bohužel nepřežila. Uctěte, prosím, její památku. Děkuji za mne a kluky,“ uvedl v neděli na facebooku Renatin bývalý muž Miroslav.

Na nešťastně zesnulou matku dvou chlapců zavzpomínali i její kamarádi ze Školy jiu-jitsu a karate v Krnově. „Se slzami v očích a bolestí v srdci jsme se dnes na tréninku rozloučili minutou ticha se skvělou bojovnicí a ještě lepší kamarádkou Renatou Č., která tragicky zahynula poslední květnový den 2020,“ uvedli karatisté v pondělí.

Renatin exmanžel Mirek pak na facebooku sdílel smuteční oznámení s dojemnými slovy. „Byla jsi sluncem každého rána a hvězdnou oblohou společných nocí na našich cestách za duhou…,“ stojí na smutečním oznámení. Poslední rozloučení s Renatou rodina naplánovala na sobotu 6. června v 10:30 hodin v kostele svatého Martina v Krnově.

zero77 ( 7. června 2020 17:50 )

Byla tu super holka a to, že ji to na fotce nesluší není důvod k tak hnusnému kometáři.Holt nevybrali dobrou fotku.

ahojky ( 5. června 2020 23:24 )

P.S....na každého, kdo zemře se bude vyhlašovat sbírka? Bože...

ahojky ( 5. června 2020 23:22 )

Kdo by se postaral? Buď vy, nebo jejich táta.

Tamara123 ( 5. června 2020 22:05 )

Zanechte blbých komentářů, pokud dobře čtete, byla rozvedená. Spíše je důležité kdo se postará o kluky, kdo jim pomůže a co nějaká sbírka ? Je to smutné . . .

simeone ( 5. června 2020 21:48 )

Vypadá to spíše na Renata než na Renatu, ale budiž. Pan manžel si bude chvíli leštit konzoli a po čase si snad najde ženskou "k světu".

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud