Restaurace odmítla obsloužit muže bez roušky: Rozzuřený zákazník se rozhodl pomstít

Watson se pomstil za to, že ho odmítli obsloužit bez roušky.  (Autor: Archiv Blesk)
Autor: jel - 
22. května 2020
15:19

Kelvina Watsona (27) z města Aurora, které se nachází v Coloradu, zatkla policie pro podezření z pokusu o vraždu. Podle svědků muž několikrát přišel do restaurace Waffle House bez roušky a personál ho proto odmítl obsloužit. Watson údajně nejdříve pouze lidem v bistru vyhrožoval, později se však vrátil a vystřelil na kuchaře.

Svědci tvrdí, že Watson přišel do podniku minulý čtvrtek, neměl však roušku, a tak nebyl obsloužen. Později se na místo vrátil a roušku už měl, personál restaurace ho však ani tak neobsloužil, protože si ji odmítal nasadit na ústa a nos. Po druhém odmítnutí už Watson vypěnil a vytáhl zbraň.

Zavři hubu, nebo ti vystřelím mozek,“ křičel údajně na kuchaře. Poté, co byla přivolána policie, rozzuřený zákazník podnik opustil a na kuchaře nechtěl vznést obvinění. Druhý den se Watson vrátil! A zase neměl zakrytá ústa a požadoval, aby ho obsloužili. Stejný člověk jako předchozí den ho opět odmítl a řekl mu, že musí odejít, protože restaurace má plnou kapacitu, za což si od Watsona vysloužil facku.

Kuchař už toho měl zřejmě dost a rozhodl se jít ven a zavolat policii, nespokojený zákazník však vyrazil za ním a křičel na něj, aby ‚zavřel hubu a obsloužil ho‘. Což se nestalo a kuchař začal utíkat. V tu chvíli ho Watson střelil do břicha.

Oběť byla převezena do nemocnice a po několika dnech propuštěna a zřejmě nebude mít žádné následky. Servírka z Waffle Housu řekla Daily Mailu, že Watson do jejich podniku chodil často a nikdy se takto nechoval, myslí si, že byl možná pod vlivem drog.

gurke ( 22. května 2020 16:19 )

☻☻☻🤣🤣🤣

gurke ( 22. května 2020 16:19 )

Vidím foto. A? No comment! Nepřekvapilo mne to.☻

kralovna-vsech-mori ( 22. května 2020 16:10 )

Proč mě nepřekvapuje, že ten násilník je zase černoch.

sekebo ( 22. května 2020 16:08 )

Jo, to je ta svoboda po émericku, každý, kdo má díru do zadku, nosí u sebe pistol A Trump tohleto ještě podporuje, doufám že mu to voliči spočítají a nebo to tak zkrátka emeričanům vyhovuje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud