Strašlivý případ: Zatoulaného chlapečka (†4) zabilo a sežralo stádo vepřů!

Ilustrační foto  (Autor: Reuters)
Autor: ran - 
24. dubna 2020
17:27

Smečka polodivokých prasat se potulovala kolem smetiště v indickém Hajdarábádu. Ke smetišti se bohužel zatoulal i malý chlapeček, kterého zvířata napadla, zabila a částečně sežrala. Rodiče už policii mohli jen pomoci s identifikací jeho ostatků. 

Děsivý případ, k němuž došlo v úterý odpoledne v centrální Indii, šokoval svět. O případu napadení dítěte polodivokými vepři informoval portál The Times of India a řada dalších místních i zahraničních médií.

Chlapeček si hrál venku a nejspíš se zatoulal, když ho napadlo stádo zdivočelých vepřů. Šokovaný otec uvedl, že vepři na dítě zaútočili a pokousali ho. Jak uvedly další indické zdroje, malý Haršavardán utrpěl děsivá poranění, protože ho vepři částečně zkonzumovali.

Jak napsal server Telangana Today, policii přivolali místní lidé, kteří zohavené tělíčko spatřili. Když se příslušníci bezpečnostního sboru pokoušeli o identifikaci, dorazili na místo i nešťastní rodiče. Oba se ve městě živí jako námezdní dělníci, ale v čase koronavirové epidemie jsou nyní kvůli karanténě bez práce.

Obyvatelé čtvrti již delší čas žádají odpovědné osoby, aby se postaraly o zabezpečení místa před prasaty, ale jejich prosby zůstaly bez odezvy. Snad tento hrozivý incident místní úřady konečně přiměje k nějaké akci.  

OlafKurefsen ( 27. dubna 2020 19:24 )

Takové stádo vepřů povinně do každé indočeské osady.

victor1 ( 25. dubna 2020 11:50 )

Souhlasím,ale pozor na Hamáčkovi psy,oni to ty *** tady monitorují.A dneska se stíhá i za názory,hůře než za Komoušů.
Komouši vraťte se,vše odpuštěno!

victor1 ( 25. dubna 2020 09:19 )

Ty jsi velký hovado.Místo,aby ses ptal kde byli rodiče,že tak malé dítě nehlídali,tak meleš nesmysly.Ale to je jedno,neboť těch tmavých v Indii je stejně moc.A zrovna tam v té lokaci a v Africe by byl překotný okamžitý úbytek obyvatelstva pro naši planetu žádoucí.Ne na Hradě,vole.

hradnihulvat ( 24. dubna 2020 17:59 )

To je opravdu hrozné! Škoda že místo něj se mezi ta prasata nezatoulali 4 nejvyšší papáláši na pražském Hradě. Otázkou je, jestli by je prasata sežrala. Pokud ta prasata jsou kanibalové, tak určitě ANO.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud