Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno 18°C

Mladík se přiznal k vraždě otce v karanténě: Kus těla snědl!

Autor: shp - 
17. dubna 2020
21:07

V americkém New Yorku platí stejně jako ve většině světa zákaz vycházení kvůli pandemii koronaviru. Že by se to ale projevilo na poklesu kriminality, to se říct nedá. I přes vyhlášení karantény dochází ve „Velkém jablku“ k vraždám. Jednu z těch nejděsivějších spáchal Khaled Ahmad (26). Muž se sám policii přiznal, že zabil a částečně snědl svého otce.

Muž z Brooklynu údajně zabil svého vlastního otce, poté jeho tělo rozsekal na části a některé z nich pozřel. Podezřelý se přiznal 15. dubna v obchodě s bagely v Dyker Heights, kam nakráčel kolem půl páté odpoledne a řekl přítomným zástupcům policie, že zabil a snědl svého otce.

Otcovrah se přiznal policistům

Podezřelý přišel za dvěma policisty, kteří byli v obchodu s bagely a řekl jim, že zabil svého otce. Dozvěděl jsem se také, že měl svého otce dokonce sníst,“ řekl zdroj webu AMNewYork. Důstojníci nenechali nic náhodě a zkontrolovali, jak na tom Imad Ahmad (†57) ve skutečnosti je.

Když ho našli, ztuhla jim krev v žilách. „Byl rozsekaný a vykuchaný,“ dodal zdroj. Policisté si všimli, že muži chybí vnitřnosti. „Je to jeden z nejhorších případů, které jsem kdy viděl. Chyběly mu části těla. Nevíme, kde jsou,“ řekl policista New York Daily News.

Pět vražd v New Yorku během jednoho dne

Přivolaní zdravotníci nemohli nic jiného, než muže na místě prohlásit za mrtvého. Khaled Ahmad byl obviněn z vraždy a ilegálního držení zbraně. Zdaleka však nejde o jediný trestný čin spáchaný v New Yorku za poslední dobu. Podle Daily Mailu byly ve městě spáchány během jednoho dne další čtyři vraždy...

hejhej ( 19. dubna 2020 20:08 )

pepen: Jsou to primitivní , násilnická individua .

hejhej ( 19. dubna 2020 20:06 )

Od pohledu odporný !!!!!

krupan10 ( 18. dubna 2020 09:29 )

byl to dobrý člověk, zvláště prsíčka si pochvaloval

gvardeec1 ( 18. dubna 2020 09:23 )

Hnus! A ten Západ je s láskou dováží v stovkách!Bože, kam ten svět spěje!

pepen ( 18. dubna 2020 08:13 )

Zde je jasný důkaz že to nejsou normálně myslící lidé...berou si za manželky malé děti 6-13 let a znásilňují je.Tento neandrtálec zavraždí otce a polovinu sežere.Zahlédl jsem video -žena na trhu bez ponožek byla na místě zastřelena. také část mladých homosexuálu házeli ze střechy 3 patra.Jiný a jiný zvěrstva.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud