Video: Český streamer zmlátil kočku v přímém přenosu: Sklidil za to bouři nevole

Autor: VaB - 
18. března 2020
11:22

Tak tohle bylo moc! Český streamer Petr, který svá videa zveřejňoval pod přezdívkou FiendishMora, napadl kočku v přímém přenosu! Vše patrně jen proto, že si brousila drápy o jeho křeslo. Streamer to krutě odskákal. Platforma Twitch mu zablokovala účet a na jeho hlavu se snesla kritika fanoušků i kolegů streamerů.

Petr alias FiendishMora je český streamer, který bavil své diváky hraním her online a přidával k tomu svůj komentář. Tahle éra ale nejspíš minimálně na čas skončila. A způsobem, jaký si nikdo nepřál. 

V neděli streamoval pro své diváky jednu z her. Zničehonic ale Petr zakřičel „Hej!“, což mělo směřovat k přítomnému kocourovi. Pak dodal: „Tak tos pos*al.“ Zvířátko věrné svému nepotlačitelnému pudu mu totiž začalo drásat jeho křeslo u počítače. To zřejmě mladíka rozžhavilo doběla. 

Video Český streamer zbil kočku v živém vysílání. - Twitch.tv

Následoval šokující výbuch emocí. Vyskočil ze židle a za kocourem se doslova rozběhl. Na videu to vypadá, že se zvíře nejdříve snažil nakopnout, ale to nestihl. Kocour utíkal dál a Petr se ho dál snažil dohnat a kopnout. 

Když se kocour dostal na stůl, streamer ho chytil a jednou rukou do něj začal bušit. Zasadil mu několik ran, z videa ale není jasné, jestli pěstí či otevřenou ruku. Když kocour dostal výprask, Petr dodal: „Naposledy! Téhle sedačky se nedotkneš. To si dobře zapamatuj,“ dodal a pro jistotu si zkontroloval sedačku, jestli neutrpěla vážné škody. 

Vše se ovšem odehrávalo v živém vysílání a „za uši“ pak dostal i Petr. Toho platforma Twitch zablokovala a útoku na kocoura si všimlo i několik zahraničních médií, která se zaměřují na počítačové hry. Samotný aktér si radši smazal i svůj účet na youtube a na jiných sociálních sítích. 

„Prosím, nikdo nebuďte jako tenhle člověk. Pokud nezvládáte zvířata a defaultní chování, jako že vám kočka něco poškrábe a nebo pes něco rozhryže, tak si je nepořizujte. Jestli je někdo jako tenhle člověk, tak mi dejte unlike a unfollow, nejradši bych takovým lidem naplival na hlavu,“ rozčílil se streamer Miken z Česka, kterého na Twitchi sleduje přes 100 tisíc lidí.  

hafblaf ( 22. března 2020 15:06 )

Úchyl!!!

fortun ( 20. března 2020 23:58 )

lidská zrůda

Jan Brandis ( 20. března 2020 10:10 )

S..e.r.e.t.e?

Jan Brandis ( 20. března 2020 10:09 )

No, tak u vás to musí vypadat. A do kterýho rohu ***te?

Jan Brandis ( 20. března 2020 10:07 )

Koukám pán je znalec. Už je to svinstvo uklizený, válí se to sousedům v popelnici 😂🤣😂

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud