Neděle 26. června 2022
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
Polojasno, déšť 29°C

Míša po porodu nevnímá svět: Krevní sraženina změnila rodině život. Mirek se stará o ženu i synka (6 měs.)

Manželka policisty Míry po porodu nevnímá okolní svět: Statečný táta se stará o ženu i synka (6 měs.) (ilustrační foto).
Manželka policisty Míry po porodu nevnímá okolní svět: Statečný táta se stará o ženu i synka (6 měs.) (ilustrační foto).  (Autor: FN Brno a profimedia. cz)
Autor: VaB - 
3. března 2020
05:01

Pelhřimovskému policistovi Mírovi a jeho manželce Míše se v létě narodil vytoužený syn Hynek. Po porodu ale přišla náhlá komplikace, která Michaelu přivedla do stavu, kdy nic nevnímá. Pro policistu Miroslava jeho kolegové z Nezávislého odborového svazu Policie ČR uspořádali veřejnou sbírku.

Konec loňského srpna policistovi Miroslavovi z Pelhřimova kompletně změnil život. Tehdy se jeho manželce Míše narodil synek Hynek, šťastné chvíle ale rychle vystřídaly okamžiky hrůzy.

„Náhlá zdravotní komplikace způsobená krevní sraženinou způsobila, že nedlouho po porodu museli lékaři Michaelu intenzivně oživovat, aby se svými blízkými zůstala,“ uvedli Mírovi kolegové z Nezávislého odborového svazu Policie ČR.

Michaela je od té doby ve stavu, kdy nevnímá okolní svět, její muž Miroslav ale neúnavně bojuje a o svou ženu pečuje a platí většinu kompenzačních pomůcek. „Bojuje jako otec, protože nevzdal péči o svého šestiměsíčního syna Hynka. Bojuje jako policista, protože nepřestal chodit do práce, aby mohl živit svou rodinu,“ stojí v prohlášení. 

Policisté ale svého kolegu neplánují nechat ve štychu a zřídili pro rodinu veřejnou sbírku, do které může Mírovi a Míše kdokoliv přispět. „Chceme touto sbírkou podpořit svého kolegu v jeho naději, protože naděje je vždy,“ napsali zástupci svazu.

Sbírka byla zahájena 1. března a skončí 1. května. Číslo účtu a další informace jsou dohledání na stránkách odborového svazu. „Předem Vám všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu,“ uzavřeli Mírovi kolegové. 

Tina Petersen ( 3. března 2020 15:19 )

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte lékaře Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctor­zuzu­temple­@gma­il.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Vibru prostřednictvím +2347013499818

kralovna-vsech-mori ( 2. března 2020 19:04 )

Kecy. Maká celá rodina a neziskovky z našich peněz platí co potřebují. Už těhle srdceryvných blábolů nechte.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání