VIDEO: Děvy v podvazcích létaly vzduchem! Řidička to narvala do nočního klubu

Aktualizováno -
25. února 2020
10:20
Autor: jzk - 
24. února 2020
20:00

Stačilo málo a na okraji Chebu mohlo dojít k obrovskému neštěstí. Opilá žena (27) tu o víkendu nezvládla řízení a s vozem skončila v budově nočního klubu. Řidička policii nadýchala 1,77 promile.

K dopravní nehodě došlo v neděli v nočních hodinách v chebské ulici Truhlářská. „Sedmadvacetiletá řidička jela v osobním vozidle značky Mercedes ve směru jízdy od ulice Pražská směrem k ulici Pekařská. U křižovatky zřejmě nezvládla řízení a narazila přední částí do budovy baru. Při střetu došlo k poškození vchodových dveří a zdiva,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Video Opilá řidička vjela autem do nočního klubu v Chebu. -  Facebook/Majitel nočního klubu

Po nárazu auta do baru uvnitř vypukla panika. „Myslel jsem si, že tam někdo dal bombu, protože prach, dým, nikdo nic neviděl, rána jako blázen,“ popsal TV Nova majitel baru. 

Při nehodě byla zraněna osmatřicetiletá návštěvnice podniku, která byla převezena k ošetření do nemocnice. Přivolaná policie podrobila řidičku dechové zkoušce, podle které měla v krvi téměř dvě promile alkoholu. Ženě byl proto odebrán řidičský průkaz a zakázána další jízda.

„Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku 105 tisíc korun. Příčina i okolnosti dopravní nehody jsou v šetření policistů,“ doplnil mluvčí.

pajato73 ( 27. února 2020 07:48 )

...Při nehodě byla zraněna osmatřicetiletá návštěvnice podniku... spis zamestnankyne, ne??? normalni zenska do takoveho podniku snad ani nesmi...

Michal Michal ( 25. února 2020 11:38 )

Hledala tam manžela

zkratik ( 24. února 2020 20:39 )

no co, netrefila se do dveří.A číšník za barem zůstává ledově klidnej.Slovy klasika "ten hospodskej je nějakej divnej"

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud