Z erotického obchodu zmizely věci za tisíce: Policie pátrá po tomto muži!

Autor: VaB - 
21. února 2020
20:44

Tepličtí policisté vyšetřují bizarní krádež, k níž došlo v obchodě s erotickými pomůckami. Z prodejny zmizely kusy za několik tisíc korun. Policie prosí veřejnost o pomoc s identifikací muže, který se v době krádeže u místa činu pohyboval.

Dosud neznámý pachatel odcizil 6. února po šesté hodině odpolední v obchodním centru Galerie Teplice erotické pomůcky. „Z prosklené vitríny před prodejnou vzal dvě erotické pomůcky pro dámy v hodnotě téměř 14 tisíc korun,“ uvedl mluvčí Daniel Vítek. 

„Policisté zajistili záznamy bezpečnostního systému, na kterých byl zachycen neznámý muž, který se v inkriminované době pohyboval v bezprostřední blízkosti místa činu,“ sdělil Vítek.

Mluvčí dále uvedl, že žádají svědky, kteří znají totožnost muže na fotografiích, jestli mohou poskytnout informace k jeho pobytu. Kontaktovat mají teplické policisty na čísle 974 440 100. „Nebo poznatky sdělili na linku 158, všem svědkům předem děkujeme za spolupráci,“ zakončil Vítek. 

wilda ( 22. února 2020 13:48 )

A nemohu ani napsat co si myslím o tá černé špíně z MOSTU!

wilda ( 22. února 2020 13:45 )

Nechápu, proč sem cpete ten *** BLESK, když za některé články chcete cálovat prachy a nebo si rovnou za talíř zaplatit celer rok. To vaše svinstvo se všude povaluje, stačí sebrat a číst, pozor, ale jen ti, co na to mají žaludek!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud