Školačka z Chrudimska prý chtěla zabít babičku, dědu i sestry: Dala jim do čaje jed na krysy?!

Puberťačka chtěla smrt babičky, dědy a sestry: Dala jim jed na krysy!  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: Jitka Pecharová - 
6. února 2020
15:07

Mučivou smrt připravila pro svoje prarodiče dívka (16) s pomocí své kamarádky (16)! Policisté jsou také přesvědčeni, že chtěla jedem na krysy připravit o život i svou o pár let mladší sestru!

 

Kriminalisté tento otřesný případ vyšetřují na Chrudimsku. „Dívkám bylo sděleno provinění ze spáchání vraždy ve stadiu pokusu na dvou a více osobách,“ informovala policejní mluvčí Eva Maturová. Blíže se k travičství ale vzhledem k věku dvojice odmítla vyjádřit. Podle zjištění Blesku v něm ale kriminalisty šokovala chladnokrevnost a zákeřnost školaček a to, že během vyšetřování neprojevily lítost.

Chtěla volnost

A co k vražednému útoku dívky vedlo? Motivem byla zřejmě pouhá touha podařené vnučky po „volnosti“. Postěžovala si prý na to, že ji babička s dědou, kteří ji údajně měli svěřenou do péče, „sekýrovali a pořád jí něco zakazovali“. Proč chtěla zabít i svou mladší sestru, není dosud objasněno.

Smrt v čaji

Trojnásobný mord dívka s kamarádkou podle závěrů vyšetřování plánovaly několik dní. Než se rozhodly pro otravu jedem na krysy, dokonce zvažovaly i jiné způsoby vraždy. Prarodiče s mladší vnučkou dostali jed rozpuštěný v teplém nápoji, zřejmě v kávě nebo čaji. Všichni tři skončili v péči lékařů. Nezemřeli jen díky tomu, že množství jedu nebylo smrtelnou dávkou.

elopapx ( 6. února 2020 15:58 )

To je ta "výchova"alá Ámeriká
Na dětičky se nesmí šáhnout ani domaani ve škole.
Ale smradi práva mají.Ti můžou zabít učitele,rodiče...
Co se jim může stát chudáčkům neplnoletým..NIC...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud