Neuvěřitelné běsnění matky! Policie zveřejnila kruté detaily o posledních chvílích zavražděné holčičky (†3) z Přerova

Autor: VaB - 
29. ledna 2020
20:52

Škrtila ji kabelem! Policie téměř ukončila vyšetřování vraždy holčičky (†3), ke které došlo v srpnu v Přerově. Obvinila z ní její matku. Je ale možné, že žena potrestána nebude. V době spáchání činu mohla být i nepříčetná.  

V srpnu došlo v Přerově k vraždě teprve tříleté holčičky. Zavraždit ji měla zvlášť trýznivým způsobem její máma A. G. (23)! Tělo holčičky bylo nalezeno v nenápadném bytovém domě. Skutek, a hlavně jeho brutalita, otřásl i zkušenými kriminalisty, kteří vyšetřují ty nejzávažnější trestné činy. 

„Pro policisty, kteří na tom místě byli, se jednalo o jeden z nejhorších případů, který zažili. Matka, která se vzorně stará o svoji tříletou dceru po celou dobu, co je na světě, z nějakého důvodu tu dívenku usmrtí,“ uvedl pro FTV Prima vedoucí odboru obecné kriminality Jan Lisický.

Dodal, že matka svůj či provedla dokonce několika smrtícími mechanismy. „Od úderů přes škrcení až po bodání. To škrcení je tam ještě jednak rukama, čili rdoušení, tak i kabelem od pračky,“ řekl Lisický Primě. Matku posléze našla sousedka krátce po činu ve sklepě domu, v němž s holčičkou bydlela.

„Viděla jsem mladou paní, byla špinavá, asi teda pravděpodobně od krve, a potkala jsem ji ve sklepě. Byla celá zmatená a nafetovaná. Křičela něco o satanovi,“ řekla pro FTV Prima obyvatelka činžáku, kde k vraždě došlo.

Údajná pachatelka pak skončila v péči lékařů. Podle FTV Prima je v současné době ve vazbě. „Připravuje se návrh na podání obžaloby. Důvod, proč je ta věc stále ještě u nás, je bohužel nutnost vyčkat vypracování znaleckých posudků, které jsou v těchto věcech velmi důležité,“ sdělil Lisický. Posudky se podle FTV Prima týkají hlavně psychického stavu matky v době vraždy.

„Žena v minulosti byla uživatelkou drog a dál se k tomu nechci vyjadřovat,“ řekl Lisický. „Bude velmi záležet, zda ta maminka, která se toho strašného skutku dopustila, bude vůbec za tu věc souditelná. To znamená, jestli bude prohlášena znalci za příčetnou v době spáchání toho trestného činu,“ upřesnil policista. 

levicove-smegma ( 29. ledna 2020 21:31 )

Závidíš?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud