Hvězdná dýdžejka (†38) skočila ze 14. patra: Příbuzní o chystané sebevraždě věděli!

Autor: chal - 
29. ledna 2020
16:10

Dlouhodobé deprese, totální vyčerpání z práce a rozchod s přítelem zapříčinily, že se hvězdná dýdžejka Lucy Stoneová (†38) ocitla na konci se silami. Těžkou životní situaci se umělkyně za podpory koktejlu alkoholu a drog rozhodla vyřešit skokem ze 14. patra.

K sebevraždě dohnaly problémy známou dýdžejku Lucy Stoneovou z Anglie. Umělkyně vystupovala v prestižních klubech v Dubaji, kde žila přes pět let. Jak se ale ukázalo, přepychový život na vysoké noze a peníze nutně neznamenají štěstí. Lucy loni v září vyskočila z balkonu svého londýnského bytu ve 14. patře. Mnohačetným zraněním na místě podlehla.

Blízká kamarádka a kolegyně zesnulé umělkyně Katie Smilesová po smrti Lucy vydala dojemné prohlášení. „Byla úžasná. Byla zářící světlo v mém životě a nenahraditelná kamarádka. Její náhlá smrt mě šokovala. Pro mě i její rodinu je to ohromná ztráta,“ napsala Smilesová. Lucy podle ní patřila ke špičkám oboru. „Byla na vrcholu, pracovala v nejlepších klubech pro nejlepší promotéry,“ vysvětlila.

Dýdžejka se krátce před smrtí vrátila ze Spojených arabských emirátů, kde byla pracovně. Pobyt jí podle Katie Smilesové pořádně unavil. „Byla fyzicky vyčerpaná, když za mnou přijela. Byla v Londýně na týden. Měla jsem to štěstí, že jsme spolu mohly strávit jeden den,“ popsala dýdžejka.

Krátce před návratem se Lucy Stoneová rozešla s přítelem. „Byla z toho smutná. Mrzí mě, že mi ale neřekla, jak moc na dně ve skutečnosti je,“ dodala smutně Katie Smilesová. O smrti své kamarádky se dozvěděla od policistů. Na tísňovou linku zavolala, když jí společná přítelkyně řekla, že se jí Lucy neozývá.

Podle informací britského deníku Daily Mail měla Lucy bipolární poruchu a trpěla depresemi. Rozbor krve prokázal, že Lucy sebevraždu spáchala pod vlivem alkoholu a kokainu.

Podle vyšetřovatelů Lucy krátce před spácháním sebevraždy svůj záměr oznámila zprávou v aplikaci WhatsApp. Zpráva všechny vyděsila, už bylo ale pozdě, aby v tom mladé ženě zabránili.

Pokud máte psychické potíže či jakékoliv trápení, obraťte se na odborníky například na Lince důvěry 800 155 555 nebo v Centru krizové intervence 284 016 666. Služby jsou poskytovány nonstop

liskabystrouska ( 31. ledna 2020 07:26 )

no prave hodne penez a ma na drogy dobr.e ji tak

pajato73 ( 30. ledna 2020 09:03 )

nechapu... vypada to na to, ze mela hodne penez... snad dost na to, aby zacala zivot v klidu... mohla si dovolit prestat pracovat a treba rok udelat pauzu... v te dobe jit na leceni nebo terapii, uzit si klidu a nabrat sily... normalne pracujici clovek rok bez prace neudrzi z uspor (jestli nejake ma) ani byt, ale ona si to prece mohla dovolit...

melart ( 29. ledna 2020 17:01 )

Škoda. Ta by v posteli udělala ještě kus práce......

Kvazimoda ( 29. ledna 2020 16:30 )

...Byla fyzicky vyčerpána... Fyzicky vyčerpány lidí byli v Osvětimi... Tady bylo LSD..,nebo...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud