Po neúspěšném víkendu, kdy nejstarší dcera Karla Gotta (†80) dala maniodepresivnímu manželovi, jenž přijel škemrat o návrat, dvakrát košem, se bývalý kytarista finské metalové kapely Stratovarius v pondělí opil za bílého dne.

Podle svého profilu na facebooku si i dopřál v centru Prahy guláš a pár »škopků«. A večer ho – jako už tolikrát – pohltily černé myšlenky. „Jsem z toho všeho unavený... všichni mě opouštějí. Myslím, že prostě půjdu za svým otcem…“ napsal na sociální síti.

Což nelze chápat jinak než jako vyhrožování sebevraždou. Mimochodem, jeho otec si zvolil dobrovolný odchod ze světa, když se vrhl z okna…

„To je pořád dokola! To říká mně, svým kamarádům a píše to i na facebooku. Musí se léčit, musí to už pochopit, jinak to nedopadne dobře,“ řekla v úterý Blesku Dominika o Timovi, který trpí bipolární poruchou. Nejstarší z dcer loni zesnulého Slavíka měla po náročném pracovním maratonu jeden den volna.

Fotogalerie: Dominiku Gottovou v Praze nepříjemně…
176 fotografií

„Konečně jsem se pořádně vyspala! Potřebovala jsem to. Musím taky více myslet na sebe,“ dodala. Muzikant se mezitím zmátořil, pochlubil se na sociální síti fotkou napuštěné vany a dobré snídaně. A udělal něco nečekaného… 

Jelikož opět všechny, zvláště pak své fanoušky na facebooku, vylekal, začal se kát! „Chtěl bych se omluvit za své včerejší chování. Nechal jsem se unést. Je mi velmi líto, že jsem některé z vás vyděsil,“ napsal Timo s tím, že se jeho stav zlepšil.

„Právě jsem se probudil, dal si pěknou koupel a cítím se dobře. Bude to skvělý den,“ těšil se. Pokud nesežene peníze na letenku do Mexika, kde má kytaru a další věci, asi vážně zůstane v Praze.

VIDEA: Timova jízda Českem

Odvržený manžel Gottové je v Praze: Nemám ani korunu, vše jsem ztratil.

Video
délka: 01:19.60

Odvržený manžel Gottové je v Praze: Nemám ani korunu, vše jsem ztratil. David Turek

Timo štká na Gottově hrobě: Co tchánovi řekl? Vyznání plné slz.

Video
délka: 02:02.40

Timo štká na Gottově hrobě: Co tchánovi řekl? Vyznání plné slz. David Turek

Timo na hrobě Karla Gotta: Měl jsem být na pohřbu, nepozvali mě!

Video
délka: 00:36.32

Timo na hrobě Karla Gotta: Měl jsem být na pohřbu, nepozvali mě! David Turek

Pět minut hněvu a Timův vyhazov! Nepříjemné překvapení pro Gottovou v práci.

Video
délka: 01:03.08

Pět minut hněvu a Timův vyhazov! Nepříjemné překvapení pro Gottovou v práci. David Turek

Po vyhazovu Dominiky odjel Timo zpět na letiště: Budu se rvát jako lev!

Video
délka: 01:14.72

Po vyhazovu Dominiky odjel Timo zpět na letiště: Budu se rvát jako lev! David Turek

Fotogalerie
59 fotografií