Při hádce s partnerkou ubodal psa: Muže ze Sokolovska obvinili z týrání zvířat

15. ledna 2020
13:53

Partnerská hádka z loňského října měla tragické následky pro mladého psa, který před násilníkem jen hájil svou paničku. Útočící muž ho ubodal. Policie agresora nyní obvinila z týrání zvířat.

Dva roky ve vězení teď hrozí třicetiletému muži z Kraslic na Sokolovsku, který ubodal rotvajlera své o dva roky starší partnerky. K potyčce mezi partnery došlo loni 4. října.

„Při potyčce utrpěla žena zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici s následnou hospitalizací. Během incidentu měl muž pobodat nožem jejich společného psa, který je měl předtím oba z dosud nezjištěných příčin napadnout,“ popsala před několika týdny policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

Muž poté z místa odjel, aniž by ženě či zvířeti jakkoliv pomohl. Přivolaná hlídka psa odchytila a urychleně odvezla k ošetření na veterinu, zvíře ale vážným zraněním podlehlo.

„Na základě zjištěných skutečností při prověřování případu kriminalisté zahájili trestní stíhání třicetiletého muže z Kraslic, kterého obvinili ze spáchání přečinu týrání zvířat,“ uvedl nyní k případu mluvčí Jakub Kopřiva. Policie se věcí dál zabývá.

mislivec ( 15. ledna 2020 16:34 )

Psisko se s.ralo kam nemělo a zařvalo. Slzyčka ukápla.

hardcorefuture ( 15. ledna 2020 15:34 )

Ve Vietnamu je to běžná večeře a tady se z toho dělá drámo

zkratik ( 15. ledna 2020 14:52 )

….Dva roky ve vězení teď hrozí třicetiletému muži...

ha,ha,ha,stopro dostane jen podmínku nebo peněžitej trest,na kterej nebude mít

karambol ( 15. ledna 2020 14:26 )

určitě to byla skurve.á černá lepenka!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud