Dívku (18) chtěl znásilnit příbuzný, pak ji podpálil. V nemocnici zemřela

Znásilňování je v Indii velký problém, lidé kvůli tomu protestují.  (Autor: Reuters)
Autor: ČTK - 
19. prosince 2019
23:24

V severoindickém státě Uttarpradéš ve čtvrtek podlehla svým zraněním osmnáctiletá žena, kterou její vzdálený příbuzný po pokusu o znásilnění zapálil. S odvoláním na policii o tom informovala agentura AP.

Pětadvacetiletý pravděpodobný pachatel s obětí dva roky udržoval vztah, který si místní samospráva nepřála. Přikázala muži držet se z dosahu vesnice, dokud se žena nevdá. Muž zřejmě tento pokyn nerespektoval, což jeho bývalá přítelkyně ohlásila policii.

Při sobotní návštěvě se mladík pokusil dívku znásilnit. Když kladla odpor, polil ji petrolejem a zapálil. Podle ošetřujícího lékaře žena znásilněna nebyla. Utrpěla ale popáleniny na 99 procentech těla a zemřela na několikanásobné selhání vnitřních orgánů. Ještě před smrtí se jí podařilo označit pachatele, který je nyní ve vazbě. Podle policie byl obviněn ze znásilnění a pokusu o vraždu.

Ve státě Uttarpradéš to není první takový útok. Podobný pokus o znásilnění a následné zapálení se odehrál na začátku tohoto měsíce, oběť tohoto činu také zemřela. Tento týden si Indie připomíná hromadné znásilnění studentky v autobuse v Dillí z roku 2012. Viníci byli odsouzeni k trestu smrti, jeden z nich, který byl v době útoku nezletilý, k tříletému vězení.

gphince200...@... ( 18. února 2020 12:20 )

Hledám přítele nebo přítelkyni pro virtuální sex zdarma. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://fre­exxx­.x251­.best

Templ ( 20. prosince 2019 07:36 )

Barvení to mají opravdu v těch jejich vylízaných hlavách jinak, žena je míň jak věc a u negrů je to stejné, 🙄🙄takovou pakáž sem tahejte Sluníčka. Na podzim jsem byl služebně v Baden Badenu a viděl jsem na vlastní kůži co je to za barevnou lůzu a jak se krásně začleňují Německo končí 🤮

palko52 ( 20. prosince 2019 02:20 )

Polet horlavinou a zapalit. At si to taky chlapec uzije !

kwagadex ( 20. prosince 2019 01:19 )

𝓌𝓌𝓌.𝐵𝒶𝒹𝑜𝑜.𝓇𝑒𝒹 - Toto je místo, kde se dívky snaží upoutat pozornost mužů

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud