Žena se nemohla rozhodnout mezi dvěma nápadníky: Uspořádala středověký souboj na život a na smrt

Žena (35) se nemohla rozhodnout mezi dvěma muži, tak uspořádala středověký souboj! Duel mezi rivaly skončil vraždou.
Autor: rc - 
6. prosince 2019
21:35

Asta Juškauskieneová se scházela se dvěma muži Giedruisem Juškauskasem (†42) a Mantasem Kvedarasem (25). Ani jeden z jejích milenců se nehodlal vzdát jejího srdce, a tak se pětatřicetiletá matka tří dětí rozhodla uspořádat středověký souboj na život a na smrt! 

Asta Juškauskieneová byla provdaná za Gidruise Juškauskase, s nímž vychovávala dceru. Pětatřicetiletá matka tří dětí se však scházela ještě s Mantasem Kvedarasem, s nímž začala milostný vztah poté, co byl propuštěn z vězení v Litvě. Manželé se později rozvedli, ovšem stále spolu udržovali milostný vztah. 

„Gidrius byl však stále na scéně. Stále k ní chodil, aby viděl svou dceru. Nechtěl se rozvést. Poskytoval finanční podporu na svou dceru a udržoval milostný vztah s obžalovanou,“ uvedl žalobce Hugh Davies u soudu podle britského deníku Daily Mail.  

Rodačka z Litvy, která v Londýně pracovala jako pečovatelka, se nemohla mezi muži rozhodnout. Navíc ani jeden z nich se nehodlal své milenky vzdát. Situace se začala vyhrocovat, a tak žena přišla s drastickým způsobem, jak se z milostného trojúhelníku dostat.

Rozhodla, že se její milenci utkají ve středověkém souboji a ten, který vyhraje, ji získá! Zamilovaní muži se tedy sešli v poklidné uličce v Londýně. „Věděla dopředu, že se Mantas Kvederas hodlá uchýlit k násilí a vážně ublíží Giedriusovi. Sama to podporovala, napomáhala tomu a plánovala to,“ dodal žalobce.   

Juškauskas byl nalezen krvácející v uličce. Na těle měl nejméně pětatřicet bodných ran! „Tohle nebyl pouze pěstní souboj. Vyhrotilo se to,“ řekl Davies s tím, že Juškauskieneová se později snažila zamést veškeré stopy. Zatímco Kvedaras se přiznal k vraždě, Juškauskeneová svou vinu popírá.

sigmae ( 7. prosince 2019 10:48 )

to byli Litevci, kožíšku

plysovykozisek ( 7. prosince 2019 08:46 )

Rusáci jsou blázni ani mě to nepřekvapuje.

tomik007 ( 6. prosince 2019 22:12 )

NIEODSTUPIM vravel GiedruisJuškauskas - nieodstupim vravel Mantas Kvedarasem a bolo po vtakach...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud