Děsivý náraz do hasičského vozu! Šokující video zachytilo smrtelně nebezpečnou nehodu na Karlovarsku

Autor: VaB, ČTK - 
3. prosince 2019
14:39

Drážní hasiči náhodně zastavili u dopravní nehody na dálnici D6 a chtěli pomáhat řidiči v havarovaném autě. Po chvilce se přiřítil další šofér a v plné rychlosti to napálil do jejich auta! Ke srážce došlo na mostě a povrch silnice byl v té době kluzký. Při nehodě se zranily dvě osoby. Dálnice musela být na čtyři hodiny uzavřená.

K dopravní nehodě došlo kolem osmé hodiny na dálnici D6 u Kynšperka nad Ohří na Sokolovsku. Drážní hasiči zastavili u havarovaného vozu na mostě. Se zapnutými majáky a s trojúhelníkem na dálnici se snažili pomoci řidiči.

V tu chvíli ale zezadu přijelo auto, které zezadu do hasičského pick-upu narazilo. Těžký hasičský vůz odhodilo z levé strany na pravou. Hasič, který stál kousek od vozidla, stihl na poslední chvíli uskočit za svodidla.

Řidič se pravděpodobně nehodě snažil zabránit, kluzký povrch mu to ale neumožnil. Na záběru z palubní kamery je vidět, že řidič před nárazem brzdí. Při nehodě se zranily dvě osoby, naštěstí jen lehce. 

Video  Hasiči na dálnici pomáhali u havarovaného auta, zezadu do jejich auta narazil jiný řidič.  - Facebook HZS KVK/svědek nehody

„Přivolaní hasiči ze tří jednotek zajistili místo nehody, provedli protipožární zabezpečení a zlikvidovali větší únik provozních kapalin. Kvůli nehodě byl provoz na silnici celé dopoledne ve směru na Sokolov zcela uzavřený,“ uvedli hasiči na svých stránkách.

offline ( 3. prosince 2019 15:54 )

Podstatné je, jestli stihnul odeslat ten status, nebo ne!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud