Lidé se loučili s nejoblíbenějším pardubickým policistou: Karla vyprovodily salvy a ohňostroj

Autor: VaB - 
31. října 2019
19:17

Karel Křivánek podlehl 20. října v nemocnici svému velmi vážnému zdravotnímu stavu. Informace se začala šířit jako blesk. Dopravního policistu s téměř 35letou praxí znali snad všichni v Pardubicích. Ve středu se s ním mohli naposledy rozloučit.

Dopravní policista Karel Křivánek byl snad ten nejznámější policista v Pardubicích a v širokém okolí. Když se řeklo: „Chytil mě Karel“, všichni věděli, o koho šlo.

Jenže 20. října přišla velice smutná zpráva. „Pan Karel Křivánek v neděli dopoledne podlehl svému velmi vážnému zdravotnímu stavu, se kterým byl po náhlé příhodě více než týden hospitalizován,“ informoval na facebooku jeden z jeho kolegů. Pohřeb pardubické legendy proběhl ve středu.

Všichni o něm mluví jako o nekompromisním, přísném a neúplatném policistovi! Nechyběla mu ale ani lidskost a pochopení. Když provinilec uznal chybu, dokázal slevit a vyřešit přestupek třeba domluvou. 

„Dnes jsme se v Čáslavi rozloučili s Karlem Křivánkem, dopravním policistou Krajského ředitelství policie ČR Pardubického kraje a naším kolegou, který nás náhle opustil 20. října 2019,“  napsali jeho kolegové na stránkách městské policie. 

Kromě rodiny a přátel nechyběla na pohřbu jeho druhá rodina – ta policejní. „Velké poděkování patří Policii ČR za pomoc s organizací obřadu, který se uskutečnil s čestnou stráží Policie ČR a salvami,“  píše se dál. Součástí rozloučení byl i ohňostroj, který měl Karel rád. Nebe se na jeho počest rozzářilo v obci Žáky. 

nezaviracispendlik ( 1. listopadu 2019 02:32 )

nevtipné

Damir55 ( 31. října 2019 19:53 )

Všichni s láskou trhali pokuty co jim vystavil,opilci slavili že už je nedopraví do záchytky a ti co jim nesebral všechny body za rychlost to zas rozjeli

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud