Chlapec (12) údajně ubodal svou matku! Policie našla nůž, kterým ji zkoušel rozčtvrtit!

Chlapec byl zatčen pro podezření z vraždy své matky.  (Autor: Shutterstock, reprofoto Novosti 78)
Autor: yks, yks - 
28. října 2019
21:32

Nůž, nůžky a další nástroje našla policie v domácnosti obývané rodiči a dvěma chlapci, dvojčaty ve věku 12 let. Jeden z nich údajně v noci ze soboty na neděli zaútočil na svou vlastní matku a ubodal ji.

Strašlivý případ, na který upozornila ruská média, se odehrál v Petrohradu. Podle serveru 78.ru je teprve 12letý chlapec podezřelý z brutální vraždy své matky.

Policie na místě zajistila nůž, nůžky, pinzety a také jehly na ražniči! Ke zločinu došlo v bytě na ulici Jeleny Stasovové v Krasnogvardějském obvodu. Jak uvedl server, podle policejních zdrojů 12letý chlapec zavraždil svou matku. Poté tělo polil vroucí vodou a odřezal z něj části za pomoci některého z výše uvedených objektů. 

Ke všemu došlo v době, kdy opilý otec spal, a patrně před očima bratra zadrženého chlapce. Jde o dvojčata, která jsou údajně mentálně retardovaná. Když se otec probral z mrákot a zjistil, co se stalo, zavolal svým rodičům a ti uvědomili policii. 

Kromě policistů museli zasáhnout také psychologové. Vyžádal si to stav obou dětí. Sousedé rodiny byli v šoku. Popsali oba rodiče jako těžké alkoholiky. Zároveň zpochybnil, že by vraždu měl na svědomí chlapec. Podle nich nedisponoval dostatečnou inteligencí ani silou na to, aby něco podobného dokázal provést.

liskabystrouska ( 29. října 2019 07:29 )

re---tardovani jsou nebezpecni tak jako jejich rodice

AntonioUseruti ( 29. října 2019 00:03 )

Nó,syce jý viháčkoval,ale bejt todle f Úeslandu,tak uš bi bila vosmahlá na grylu á degustovaná s anglyckou hořticej.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud