Rodinka z pekla! Matka polila sousedova chlapce (3) vařící vodou, protože se počural na podlahu

Autor: rc - 
22. října 2019
18:55

Neustálému násilí čelil tříletý chlapec, který se svou mámou Natachou Smithovou (44) žil v domě hrůzy v americkém New Jersey. Spolu s nimi bydlelo v domě dalších pět lidí včetně Patricie Buchanové (29), která chlapce polila vařící vodou! Podle jejích slov to měl být trest za to, že se počural na podlahu v pokoji jejího syna!

V domě ležícím v americkém městě Newark ve státě New Jersey žila Natacha Smithová se svým tříletým synem a dalšími pěti lidmi – Patricií Buchanovou, která tam vychovávala čtyři děti, její mámou Mary (56) a její sestrou Bridget (24). Navíc tam ještě žila Patricia Gamarrová (62) a Homer Searcy (39).

Podle informací britského Daily Mailu děti, kterých žilo v domě šest, čelily neustálému týrání. Žalobce nazval objekt domem příšerných hrůz. Na týrání dětí se měli podílet všichni dospělí. Jednoho dne si vychovatelka v jeslích všimla popálenin a modřin na břichu, zádech a tváři tříletého syna Smithové. Kontaktovala proto příslušné úřady.

Během vyšetřování policie zatkla všechny obyvatele domu včetně Smithové, která je rovněž z týrání obviněna. Buchanová se v pátek přiznala, že malého chlapce polila horkou vodou! Podle jejích slov mu nařídila, aby se svlékl, dala ho do vany a nalila na něj vařící vodu. Měl to být trest za to, že se vyčural jejímu synovi v pokoji na podlahu. „Toto dítě první tři roky svého života prožilo v domě hrůzy,“ uvedl žalobce při soudním stání. Týrání se neměla dopouštět pouze Buchanová, ale všichni, kteří v domě žili. Chlapec měl být bit pěstmi a páskem.

smradlavamakrela ( 22. října 2019 23:21 )

Kdo se na ne nevys ere na americaány

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud