Bratra a sestru (†8, †4) našli oběšené ve sklepě: Může za tragédii Xbox?

Ilustrační foto
Autor: DH - 
13. října 2019
07:05

Policie v americké Pensylvánii šetří prapodivnou smrt dvou malých sourozenců, kteří byli nalezeni oběšení ve sklepení rodinného domu. Vyšetřovatelé si v případu neví rady a v tuto chvíli prohledávají herní konzole, počítače a telefony obou dětí.

Oběšenými jsou podle amerických médií osmiletý Connor Snyder a jeho mladší sestřička Brinly (†4). Zprávy hovoří o tom, že obě děti nalezla jejich matka Lisa Rachelleová v suterénu vlastního domu, jak visí z hlavního trámu na psím vodítku. O kus vedle pak ležely dvě převrhnuté židle.

Oba sourozenci byli ihned sanitkou transportování do nejbližší nemocnice, kde ale po třech dnech zemřeli. Policie zatím neuvedla, co za záhadou stojí, a příčina smrti je zatím nejasná.

Kriminalisté ve městě Albany, kde k tragédii došlo, nyní z rodinného domu odnesli herní konzoly Xbox, mobilní telefony, dva tablety a jeden počítač, jenž děti využívaly. Doufají, že v nich naleznou například komunikaci, která by vše vysvětlovala. Malý Connor byl podle známých vášnivým hráčem videoher a rád surfoval po internetu.

Podle policie bude vyšetřování tragédie složité. „Kdykoli se zabýváme nepřirozenou smrtí dítěte, je to pro nás všechny emocionálně znepokojující,“ nechal se slyšet prokurátor pro okres Berks Adam Adams. Média pak jedním dechem poprosil, aby nechala policii v klidu vyšetřovat, protože usilovně pracují na tom, aby zjistili, co malé děti k činu vedlo.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud