„Dvojnice“ Angeliny Jolie skončila za mřížemi: Policie ji zadržela za rouhání

Autor: DH - 
7. října 2019
10:43

Pořádný problém má Íránka Sahar Tabarová (22), která se proslavila na Instagramu jako podivná karikatura hollywoodské herečky Angeliny Jolieové (44). Mladou ženu zadržela v Teheránu policie a obvinila ji z rouhání a podněcování násilí.

Hvězdnou instagramovou celebritu podle íránských médií zadržela policie mimo jiné i kvůli podezření ze získávání příjmu nedovoleným způsobem a podněcování mládeže ke korupci. Na osobu dvaadvacetileté Sahar Tabarové se totiž začaly kupit stížnosti, právě kvůli jejím podivným fotografiím na oblíbené sociální síti Instagram. Podnět k jejímu zatčení pak podal úřad zabývající se kulturními zločiny a sociální potažmo morální korupcí.

Snímky Íránky obletěly svět už letos na jaře. Tabarová na nich vypadá jako Angelina Jolieová, jiní zase tvrdí, že se chtěla podobat mrtvé nevěstě nebo zombie, a proto podstoupila desítky plastických operací. Pravdu o svém vzhledu ale nakonec poodhalila sama mladá žena.

Tabarová po obrovském zájmu o její osobu na Instagram umístila svoji skutečnou podobu a k ní napsala, že nikdy neplánovala vypadat jako někdo jiný. Podstoupila prý jen plastickou operaci nosu a nechala si zvětšit rty. Zbytek jejího zjevu prý dotvořilo množství triků.

„Tohle je photoshop a make-up. Pokaždé, když publikuji fotografii, maluji si obličej stále více zábavným stylem. Je to způsob, jak se vyjádřit. Druh umění,“ napsala.

Bohužel, pro umění Íránky neměla přílišné pochopení její vlast a teď jí hrozí, že skončí v kriminále. V Íránu je Instagram jedinou povolenou sociální sítí. Například Twitter a Facebook jsou v zemi zakázané.

Evinek_01 ( 8. října 2019 06:58 )

Tady někomu zase hrabe

cesky_novinar ( 7. října 2019 21:42 )

blbakalův Blbolesk se pomátl

mislivec ( 7. října 2019 16:35 )

irán je muslimský peklo (oni to vydí jako ráj). Ale ta baba patří do cvokhauzu, vo tom žádná, i v civilizovanym světě.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud