I na mateřské stále policistkou: Mladá maminka z Mostu pomohla při dopadení zlodějů

Ilustrační foto
Autor: dce - 
4. září 2019
19:01

K zadržení tří zlodějů přispěla i mladá maminka. Policejní instinkty ji totiž neopustily ani na mateřské. Partičku podezřelých s plnýma rukama lahví alkoholu policisté díky ní dokázali rychle dopadnout.

Žena šla kolem koupaliště, když si všimla tří mužů, kteří nesli v rukách lahve s alkoholem. Díky osobní znalosti a zkušenostem pojala podezření, že trojice alkohol odcizila v přilehlém obchodě, uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policistka na mateřské neváhala a informaci o mužích včetně popisu a směru jejich cesty předala svým kolegům ve službě. Ti na místo dorazili během pár minut a po chvíli prohledávání okolí trojici výtečníků skutečně našli  ještě stále s plnou náručí ukradených lahví.

Muži policistům chtěli namluvit, že si alkohol koupili ve večerce, nedokázali však uvést, ve které a kolik za pití zaplatili. Nakonec přiznali pravdu, popsala Světláková. Policisté jednoho z nich umístili rovnou do cely.

Měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol, kdy mu policisté naměřili přes dvě promile alkoholu v dechu. Už v minulosti kradl a byl odsouzen. Za krádež čtyř rumů a dvou lahví vína si od policie odnesl záznam o sdělení podezření ze spáchání přečinu krádeže, dodala mluvčí s tím, že zbylí dva zloději dostali blokovou pokutu.

Jan Brandis ( 5. září 2019 08:09 )

Bez politické korektnosti - Díky osobní znalosti a zkušenostem usoudila že ty cikáni ten alkohol ukradli.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud