Megaúchyl byl dopaden! Policisté zatkli muže, který prý zneužil 555 žen!

Úchyl natáčel ženy pod sukněmi.
Autor: shp, ČTK - 
22. 8. 2019
11:35

Dlouhou dobu nechvalně proslulý megaúchyl spravedlnosti unikal. Nyní však konečně španělská policie zadržela v Madridu muže, který je podezřelý, že natáčel videozáběry nahlížející pod sukně více než 550 žen a nahrávky zveřejňoval na internetu.

Třiapadesátiletý Kolumbijec údajně pořizoval videa na mobil schovaný v batohu. Podle policie zveřejnil na pornografických serverech dohromady 283 snímků, které měly miliony zhlédnutí.

Natáčel i nezletilé

Na mnoho z celkových 555 obětí, z nichž některé byly nezletilé, si muž podle policistů počíhal v madridském metru. Vyhledával je ale i v supermarketech a někdy je také sám oslovoval ve snaze pořídit lepší záběry.

Činnost údajně prováděl téměř každý den od loňského léta, kdy začal videa umísťovat na internet. Policisté muže chytili při činu v metru. Při domovní prohlídce pak našli laptop a externí disky se stovkami videí.

Predátor ženského soukromí

Kolumbijcova webová stránka měla 3519 odběratelů. Na twitteru policie označila zadrženého za "jednoho z největších predátorů ženského soukromí". Nyní je ve vazbě a hrozí mu trest vězení. Ve Španělsku je nahlížení ženám pod sukni považováno za sexuální zneužívání.

Kafland ( 22. srpna 2019 16:04 )

Ty s tou proch canou kůží nadělají

bobeszchaloupky ( 22. srpna 2019 12:38 )

KECÁTE. NEVĚŘÍM. ukažte důkazy

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud