Odvážný dobrodruh Ruben (†29) je po smrti: Při skoku z cementárny se mu neotevřel padák

Autor: yks - 
9. srpna 2019
19:40

Skok z 50metrového komínu cementárny se stal osudným 29letému španělskému youtuberovi Rubenu Carbonellu Beneytovi. Ten se zaměřoval na adrenalinové atrakce, zejména na skoky s padákem. Bohužel právě ten se mu při posledním natáčení neotevřel a Ruben zahynul.

Snažil se natáčet své odvážné kousky a umisťovat je na kanály YouTube věnované extrémním sportům. Právě proto také ve středu krátce po obědě vyšplhal s kamarádem na komín cementárny Cemex v San Vicente del Raspeig v Alicante na jihovýchodě Španělska. Právě tam došlo k tragické nehodě. 

Přestože kamarád přítomný na místě Rubenova posledního nezdařeného pokusu podle britského portálu The Sun okamžitě přivolal záchranáře, Beneytovi už nebylo pomoci.

Úřady teď vyšetřují příčiny nehody a také to, jak se oba muži do komplexu cementárny vůbec dostali a jak mohli nerušeně vylézt až na komín. V komplexu střeženém soukromou ochrankou se nacházejí i bezpečnostní kamery. 

 

Není jasné, proč se Rubenovi, který skákal první, neotevřel padák. Náraz byl ale tak silný, že utrpěl smrtelná zranění. Záchranáři v jeho případě už nic nezmohli.

starypes ( 10. srpna 2019 19:43 )

Už jsem tě jednou upozornil, že uvnitř tvého nicku se ti připletla slabika - si -. Bez ní to teprve dává smysl.

kusinda1 ( 10. srpna 2019 15:47 )

Zaje jeden co si myslí že je nesmrtelný

50na_krku ( 10. srpna 2019 05:49 )

Spíše : Odvážný idiot

Actimel ( 9. srpna 2019 23:38 )

No jo no, hlavně, že to na jůůůůtůůůbku neslo! Snad to shlédlo a lajklo dostatečné množství, aby to hodilo balík

starypes ( 9. srpna 2019 21:19 )

Rozlučme se s ním tklivě: Chuj s tebou!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud