Nevyjasněná tragédie u Bohuňovic: Auto srazilo chodkyni, na místě zemřela

Autor: ČTK - 
3. 3. 2019
09:22

Na silnici mezi Šternberkem a Olomoucí srazilo v sobotu pozdě večer osobní auto chodkyni, žena svým zraněním na místě podlehla. Nehoda se stala na křižovatce u Bohuňovic. Okolnosti nehody se vyšetřují.

Nehoda se stala podle informací ČTK u čerpací stanice. "Z prozatím přesně nezjištěných příčin se zde střetlo osobní vozidlo, jedoucí od Šternberka, s chodkyní. Při nehodě, bohužel, zemřela. Řidič zraněn nebyl," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Alkohol u řidiče byl vyloučen dechovou zkouškou.

Na místě zasahovali také hasiči. Podle jejich mluvčího Zdeňka Hošáka byla nehoda původně hlášena s větším počtem havarovaných vozidel a zraněním více lidí, na místo se tak sjelo několik jednotek. "Hasiči na místě provedli nutná bezpečnostní opatření, asistenci při činnosti posádce zdravotnické záchranné služby," doplnil Hošák.

Na stejném místě se v polovině července stala také loňská nejtragičtější nehoda v Olomouckém kraji, při které zemřeli čtyři lidé. Na křižovatce se tam srazilo odbočující osobní auto s protijedoucím kamionem, na místě zemřeli dva dospělí lidé a dítě, další dítě podlehlo následkům zraněním v nemocnici později. Policisté nakonec případ odložili, nehodu zavinil řidič osobního auta, který byl mezi oběťmi.

Kathryn Hart ( 3. března 2019 17:47 )

Zmęczony stałych prób, aby schudnąć? Polecam najlepszy środek na odchudzanie, mi pomogło >>>> www.Takeslim.Com

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud