Vražda čerpadlářky Jany (†58): Státní zástupce obžaloval dva muže!

Autor: ČTK - 
25. července 2019
20:47

Státní zástupce obžaloval kvůli loňskému přepadení benzinové pumpy v Nelahozevsi na Mělnicku dva muže. Jeden má být souzen za vraždu čerpadlářky a nedovolené ozbrojování, druhý za loupež, uvedla ve čtvrtek Česká televize. 

Podle dřívějšího vyjádření policejní mluvčí Vlasty Suchánkové podezřelým hrozí až deset, respektive až 20 let, případně výjimečný trest. Tragédie, která vyvolala velkou pozornost veřejnosti, se stala loni v noci na 3. prosince, kdy maskovaní muži ve věku 26 a 32 let vtrhli na čerpací stanici.

Jeden měl krátkou střelnou zbraň, kterou zastřelil osmapadesátiletou čerpadlářku. Lupiči odcizili pokladnu s 10.000 korunami, tři kartony cigaret a další drobnosti za zhruba 20.000 korun. Kriminalisté zadrželi podezřelé v polovině ledna, mladšího v Kralupech nad Vltavou a staršího ve Vojkovicích na Mělnicku, přičemž druhého z nich obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy a nedovoleného ozbrojování. Oba muži skončili ve vazbě, kde jsou i nyní.

Video Dva obvinění přicházejí k soudu. - Blesk.cz

Video Podezřelí z vraždy čerpadlářky Jany (†58) byli u soudu. - Aktu.cz

pajato73 ( 26. července 2019 09:15 )

ja docela nechapu, ze v dnesni dobe jeste je tolik kriminality. Vsude kamery a poldici te stejne nejak najdou i kdyz mas masku... jejda ja bych si netroufla ani v obchode strcit do kapsy zvykacku...

marlen52 ( 25. července 2019 22:23 )

souhlas jedině trest smrti

pepen ( 25. července 2019 21:50 )

Oběma trest smrti !!!!Nic jiného si nezaslouží ......

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud