Pět chlapců (12 až 14) v parku brutálně zbilo a znásilnilo dívku (18): Ve vazbě zůstal jen jeden

Aktualizováno -
8. 7. 2019
21:05
Autor: ČTK, ital - 
8. 7. 2019
20:06

Porúrským městem Mülheim na západě Německa otřásl případ znásilnění mladé ženy, za kterým podle vyšetřovatelům stojí tři čtrnáctiletí a dva dvanáctiletí chlapci původem z Bulharska. Prokuratura dnes oznámila, že jeden ze starších chlapců zůstává ve vyšetřovací vazbě, vzhledem k tomu, že se jedná o opakovaný delikt.

Podle deníku Das Bild chlapci nalákali ženu do lesa. Když si uvědomila, že mají nekalé úmysly, začali být zuřiví. Došlo tam k násilí, ke hrubému násilí,“ řekl v neděli policejní mluvčí.

Das Bild rovněž uvádí, že 18letou ženu pachatelé opakovaně bili do obličeje a přinutili ji k orálnímu sexu. Kolemjdoucí, který tam zrovna venčil psa, si všiml, že se tam něco děje. Šel se podívat do křoví a mezitím násilníci utekli. Muž našel zneužitou ženu, která zraněná a traumatizovaná ležela na zemi.

Případ se stal v pátek pozdě večer, policie ale byla na informace vzhledem k věku podezřelých skoupá. Dnes nicméně sdělila, že oba mladší chlapci nejsou trestně odpovědní a že proti starší trojici nebyl během víkendu vydán žádný zatykač.

Zatykač na dítě

To se změnilo dnes, kdy kriminalisté zjistili, že jeden ze čtrnáctiletých podezřelých se v době, kdy nebyl trestně odpovědný, dopustil dvou případů sexuálních deliktů. Soud proto vydal zatykač a policie chlapce zadržela. Další informace policie nezveřejnila.

K oběti policie uvedla, že znásilněné dívce je 18 let a že byla hospitalizována, v sobotu ji ale nemocnice propustila do domácí péče. Místní obyvatelé se obávali, že podezřelé děti se dnes zúčastní školního vyučování, ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko totiž letní prázdniny začnou až za týden.

Podle DPA se ale nikdo z nich po zbývající týden do školy nevrátí.

Další videa
Články odjinud