Strašlivá smrt v plamenech! Na Strakonicku uhořel šofér uvězněný v náklaďáku

Autor: ČTK - 
19. 6. 2019
11:07

U jihočeských Vodňan ve středu ráno zemřel řidič nákladního automobilu převážejícího patrně harvestor. S vozidlem z neznámých příčin sjel ze silnice a narazil do stromu. Potom automobil zachvátily plameny. Řidič zůstal zaklíněný v kabině a nemohl se dostat ven. Podle mluvčího policie ho čekala strašlivá smrt. Ve voze totiž zaživa uhořel.

Při dopravní nehodě u Vodňan na Strakonicku zemřel ve středu ráno jeden člověk. Řídil nákladní vozidlo, které po havárii začalo hořet. Nehoda se stala na silnici I/20, která spojuje České Budějovice s Pískem a Strakonicemi. Vozovka je v místě tragické nehody uzavřena.

„Podle prvotních informací řidič ze zatím nezjištěných důvodů sjel ze silnice a narazil do stromu. Muž ve voze uhořel," řekl mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura. Dodal, že nákladní vůz měl za sebou ještě návěs. Na místě zasahovali také hasiči.

Policisté odklánějí dopravu na vedlejší silnice. Podle Bajcury uzavírka potrvá do odpoledne. „Ve směru od Písku dopravu odkláníme u Protivína a v opačném směru od Českých Budějovic u křižovatky Nová Hospoda. V obou případech vedou objízdné trasy ve směru na Týn nad Vltavou," řekl mluvčí.

Na jihočeských silnicích zahynulo od začátku roku 34 lidí, což je výrazně více než loni za stejnou dobu. Jen tento měsíc nepřežilo dopravní nehody už osm lidí.

horalysa ( 19. června 2019 13:51 )

Co to vezl? Není to nějaký nový druh slivovice?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud