Muž (43) na Olomoucku zaútočil na vlastní mámu sekerou! Za pokus o vraždu mu hrozí až 18 let

Muž (43) napadl vlastní matku (65) sekerou: Za pokus o vraždu mu hrozí i 18 let.
Autor: DH - 
18. 6. 2019
09:56

Pěkně dlouhou dobu si může za katrem pobýt muž (43) ze Šumperska v Olomouckém kraji, který podle policie sekerou napadl svou vlastní matku (65). Žena se na poslední chvíli spasila útěkem. Vyšetřovatelé jejího syna obvinili z pokusu o vraždu.

Policie informovala o brutálním incidentu, ke kterému došlo v Olomouckém kraji. „Ve čtvrtek krátce před devatenáctou hodinou jsme přijali oznámení o napadení ženy ze Šumperska. Policisté na místo během pár minut dorazili a od pětašedesátileté ženy zjistili, že na ni doma sekerou zaútočil její třiačtyřicetiletý syn,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman.

Napadená žena jen se štěstím utekla k sousedům, kde se do příjezdu policie ukrývala. Hlídka poté útočníka zadržela. Co ho ale k agresivnímu činu vedlo? Podle kriminalistů neshody v rodině.

„Motivem útoku byly pravděpodobně dlouhodobé spory mezi matkou a synem. Obviněný muž nebyl v minulosti stíhán,“ dodal mluvčí.

Soud posléze ani na moment nezaváhal a muže ve středním věku poslal do vazby, kde si počká na závěr vyšetřování. Byl obviněn z pokusu o vraždu a pokud ho soud uzná vinným, hrozí mu až osmnáct let vězení.

liskabystrouska ( 18. června 2019 13:11 )

hmm tomu jenom hrozi jako vsem vrahum pak z toho vyleze s par roky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud