Ženu z Lounska potrhali její psi, policie musela jednoho z nich zastřelit

Psi napadli svou chovatelku.
Autor: shp - 
29. 5. 2019
16:57

Psy milovala, a proto chovala hned čtyři. V pondělí večer však někteří z nich začali být agresivní a svou chovatelku z Lounska napadli a potrhali. Ženu zachránila přivolaná policie.

„Oznámení o napadení ženy psem v obci na Podbořansku jsme přijali v pondělí večer ve 20:40. Když policejní hlídka přijela na místo, už tam byli zdravotníci,“ řekla webu iDnes.cz mluvčí policie Alena Bartošová.

Psi napadali policisty i zdravotníky

Okolo domu, v němž se zraněná žena ukrývala, pobíhali čtyři její psi. „Někteří z nich napadali zdravotníky i policisty. Aby mohla být žena ošetřena, museli policisté nejagresivnějšího psa zastřelit,“ doplnila mluvčí.

Žena utrpěla závažná zranění na horních končetinách a hlavě. Zranění byla natolik velká, že ženě musela být přivolána záchranná helikoptéra. Chovatelka nyní leží ve vinohradské nemocnici.

Vrtulník ženu převezl do Prahy

Po primárním ošetření lékařskou posádkou ji vrtulník letecké záchranné služby přepravil do traumacentra Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze,“ pronesl mluvčí ústecké záchranné služby Prokop Voleník.

„Událost dále vyšetřujeme a zjišťujeme další podrobnosti,“ uzavřela Bartošová. Podle ní byli psi kříženci větších plemen. Ne všichni však dle mluvčí byli agresivní. Co s nimi nyní bude, není jasné.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud