Husky zámečníkem: Pejsek pomohl své majitelce zpět do bytu

Husky otevřel své paničce zabouchnuté dveře.  (Autor: MP Pardubice)
Autor: DH - 
15. dubna 2019
19:22

Páteční večer přinesl zajímavé zpestření předvíkendové směny pro strážníky a policisty v Pardubicích. K zabouchnutým dveřím je přivolala zoufalá žena. Otevírat je nakonec ale nemuseli.

Na dispečink městské policie v Pardubicích se v pátečních večerních hodinách obrátila obyvatelka jednoho ze zdejších panelových domů. Její sousedka si prý zabouchla dveře a stála před bytem.

Po příjezdu se hlídka strážníků na schodišti setkala s kolegy ze státní policie, kteří také dorazili na základě stejného oznámení. Společně se pak jali problém řešit.

Na místě se nakonec doopravdy nacházela zoufalá žena a za dveřmi byl slyšet hlasitý štěkot jejího domácího mazlíčka, psa huskyho. A protože pes dobře reagoval na hlas své paničky, pokusili se muži zákona o zajímavý experiment. Huskyho vyhecovali do takové míry, až šikovný „zámečník“ během náskoků na dveře zavadil o kliku a svoji majitelku tak pustil zpět domů.

„Následovalo šťastné shledání a pochvala nejen od paničky, ale přátelské podrbání za uchem i od strážníků,“ sdělila MP Pardubice na svých internetových stránkách.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud