Řidič (20) zahynul po nárazu do stromu, motorkářka na Děčínsku zemřela po nehodě v serpentinách

Řidič (20) zahynul po nárazu do stromu, motorkářka na Děčínsku zemřela po nehodě v serpentinách (ilustrační foto)
Aktualizováno -
26. 5. 2019
11:22
Autor: ČTK, dce - 
26. 5. 2019
10:27

Mladý řidič zemřel v neděli ráno po nehodě za Mirovicemi na Písecku. S osobním autem narazil do stromu. Přesné příčiny nehody policie vyšetřuje. Tragická nehoda se odehrála i na Děčínsku. Za dosud nevyjasněných příčin zde zemřela motorkářka.

Nehoda se stala krátce po šesté hodině. Jedenadvacetiletý řidič sjel s autem značky Renault mimo silnici a narazil do stromu. V autě byl sám.

Nehoda se stala na silnici III. třídy. "Všechno už je odklizené a provoz tam byl zastaven pouze v momentě, kdy přistával vrtulník, ale ten se rovnou vrátil prázdný," řekla krajská policejní mluvčí Lenka Krausová.

Smrtí skončila i nehoda u Mikulášovic na Děčínsku. V sobotu odpoledne zde zemřela motorkářka. "Pravděpodobně nezvládla řízení při průjezdu serpentinami ve Šluknovském výběžku," řekla mluvčí policie Šárka Poláčková.

Nikdo další účastníkem nehody nebyl. "Žena utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla," uvedl mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. Okolnosti nehody policie vyšetřuje.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud