Dívka (17) se zřítila z výšky 80 metrů: Přistála na auta a je v kritickém stavu!

Most Slovenského národního povstání
Autor: ČTK - 
23. 5. 2019
12:08

Z vyhlídky nad bratislavským mostem Slovenského národního povstání ve středu odpoledne spadla 17letá dívka. Dopadla na zaparkovaná auta a utrpěla vážná zranění, kvůli nimž je v kritickém stavu.

Zástupci bratislavského Národního ústavu dětských onemocnění, kam dívku odvezli záchranáři, podrobnosti o jejím zdravotním stavu sdělovat nemohou, protože je nezletilá. Neštěstí vyšetřuje policie.

Most SNP, který spojuje centrum Bratislavy se sídlištěm Petržalka, patří k dominantám slovenského hlavního města. Vyhledávanou atrakcí je restaurace spojená s vyhlídkovou plošinou v hlavici jižního pylonu mostu ve výšce 80 metrů nad zemí. 

„S největší pravděpodobností měla spadnout z vyhlídky,“ potvrdila pro slovenskou tiskovou agenturu TASR mluvčí bratislavské policie Lucia Mihalíková.

titan33 ( 23. května 2019 20:17 )

moje poslední cesta do výšin byla rozhlídka Sněžník" tam se po chodech dalo dohrkat, úkaz v obzoru mých očích paráda, stačilo se podívat dolů, šok a dolů mě museli snést, panika z výšek mi zůstala ač by to člověk očekával, nikdy nepochopím kde se to ve mně vzalo

Monikay ( 23. května 2019 14:24 )

to je opravdu výška, tam bych nelezla

titan33 ( 23. května 2019 13:42 )

dívka asi čuměla jak tydýt z tý výšky, že spadla
bratislavský most stojí za pozornost svým vzhledem a určitě tam není ztrouchnivělé rezavé zábradlí které se repetá větrem, strachem"

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud