Hrůza na sídlišti: Muž se střelil do hlavy přímo před policií!

Drama na slovenském sídlišti: Muž se střelil do hlavy přímo před policií
Autor: DH - 
21. 5. 2019
16:33

U dramatické situace zasahovali v pondělí policisté ve slovenských Košicích. Starší muž tu ohrožoval své okolí zbraní a nakonec ji obrátil před zraky hlídky proti sobě!

Muž ve věku přibližně 60 let přišel údajně na sídliště v Košicích, vytáhl zbraň a začal vyhrožovat lidem na ulici. K vyhrocené situaci brzy dorazila i policejní hlídka.

Policisté podle slovenských médií agresora vyzvali, aby zbraň odložil. Ten ji ovšem bohužel obrátil proti sobě a střelil se do hlavy. I přes rychlý zásah záchranářů pak svým zraněním podlehl v nemocnici.

Jak uvádí server Pluska.sk, policisté v tuto chvíli zahájili trestní stíhání pro nedovolené ozbrojování a obchodování se zbraněmi. Současně čin řeší i v souvislosti s přečinem zabití. Situaci už prošetřují i kriminalisté. Vzhledem k citlivosti případu se policie rozhodla neuvádět žádné další informace.

tomik007 ( 21. května 2019 19:08 )

ZANEDLOUHO budou uz vsichni LUNICI v Praze - delat taxikarze...

panchovilla ( 21. května 2019 18:53 )

Pravda

oxygene.p ( 21. května 2019 18:21 )

to si tak jdete na procházku a přijdete k sídlišti Luník 9. Když vidíte ten bordel a humus , chcete něco udělat. Ale pak si řeknete , že je to úplně zbytečný a raději se zastřelíte , at se to nemusíte už nikdy dívat..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud