Důchodce zapomněl ve vlaku 1,6 milionu: Policie peníze seniorovi jen tak nevrátí

Důchodce ve vlaku zapomněl 1,6 milionu (vlevo ilustrační foto)
Autor: chal - 
20. 5. 2019
18:39

Obrovské štěstí měl důchodce ze slovenských Košic. Senior cestoval vlakem s taškou, ve které měl celoživotní úspory – asi 62 tisíc euro (1,6 milionu korun). Když vystoupil na zastávce, uvědomil si, že zavazadlo nechal ve vlaku. Okamžitě proto kontaktoval policii, která tašku i s obrovskou finanční částkou vypátrala. Peníze ale zapomnětlivý důchodce jen tak nedostane.

Ty jednou někde zapomeneš i hlavu! Tak tuhle větu někdy v životě slyšel snad každý. Nejmenovaný senior ze Slovenska by možná ve vlaku možná radši zapomněl právě hlavu než svou tašku. Důchodce měl totiž v zavazadle celoživotní úspory.

Postarší muž v sobotu cestoval vlakem z banky, kde si vyzvedl 62 tisíc euro (1,6 milionu) v hotovosti. Když vystoupil na nádraží ve východoslovenských Košicích, pořádně mu zatrnulo – uvědomil si, že zavazadlo i s nemalou finanční částkou nechal na sedadle ve vlaku.

Důchodce o všem okamžitě informoval zaměstnankyni nádraží, která se spojila s vlakvedoucím. Ten pak na další zastávce hlídce železniční policie tašku předal. Seniorovi se sice ulevilo, že tašku nikdo neukradl, své peníze ale jen tak neuvidí. Policisté totiž prověřují původ peněz. Podle policejního mluvčího si muž životní úspory vybral kvůli vysokým poplatkům v bance.

liskabystrouska ( 21. května 2019 06:31 )

no prave a fnukaji hlavne nejvice na Sl.

fortun ( 21. května 2019 01:34 )

chudáčci důchodci oni nemají ani na rohlík

prycsnima ( 20. května 2019 22:44 )

Kre téne všichni ti na ně se rou!

vosavopruz ( 20. května 2019 21:44 )

Ještě že nejeli vlakem ...,to by děda ostrouhal

ov21 ( 20. května 2019 20:30 )

Mečiar si zapomněl ve vlaku dúchod a oni z toho udělají článek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud