Při noční nehodě zahynul mladý řidič: Přejel prý do protisměru

Ilustrační foto.
Autor: ČTK - 
16. května 2019
09:17

Tragickou nehodu řešili jihočeští policisté u Kamenného Újezdu na Českobudějovicku. Není jasné, proč vjel řidič BMW do protisměru, tam se však srazil s protijedoucím autem, jehož posádka, stejně jako jeho spolujezdec, utrpěli zranění. Řidič sám nehodu nepřežil.

Při srážce dvou vozů u Kamenného Újezdu na Českobudějovicku zemřel v noci na čtvrtek řidič BMW. Se svým automobilem vjel ze zatím nezjištěných příčin do protisměru. Jeho spolujezdec utrpěl těžká zranění.

„Muž a žena, kteří jeli v osobním autě, s nímž se BMW srazilo, jsou lehce zraněni,“ potvrdil ČTK jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Tragická nehoda se stala ve středu kolem 23:00 na silnici I/3. Devětadvacetiletý řidič BMW jel z Větřní na Českokrumlovsku směrem do Českých Budějovic. „Policisté ještě prověřují totožnost zraněného spolujezdce,“ řekl Matzner.

Při nehodách na jihočeských silnicích v rozmezí týdne zemřeli tři lidé. V sobotu zahynul u Nové Včelnice na Jindřichohradecku šestašedesátiletý muž. V úterý zemřel u Trhových Svinů na Českobudějovicku jednašedesátiletý řidič.

Nehody na jihočeských silnicích si od začátku roku vyžádaly 23 obětí.

tszpetr ( 16. května 2019 11:03 )

--- Naajítt horké Dámské ve vaší oblasti na toto : 3.ly/nahe

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud