Tragická nehoda zablokovala D1 ve směru na Ostravu: Zemřel řidič kamionu

Dopravní nehoda uzavřela dálnici D1 ve směru na Ostravu. (Ilustrační foto)
Aktualizováno -
13. 5. 2019
21:44
Autor: ČTK - 
13. 5. 2019
20:31

Nehoda tří vozů v pondělí večer uzavřela dálnici D1. Před půl osmou večer měl na 350. kilometru kamion narazit do odtahového vozidla s osobním automobilem. Řidič kamionu zraněním na místě podlehl.

Dálnici D1 je ve směru na Ostravu uzavřela nehoda tří automobilů za klimkovickým tunelem. Podle dostupných informací řidič kamionu narazil do odtahového vozidla, které táhlo další automobil. Řidič kamionu nehodu nepřežil, zraněním podlehl na místě.

Dopravu odklání policie. Jak dlouho bude dálnice neprůjezdná, zatím není jasné. Okolo 21:00 řekl policejní mluvčí Petr Směták.

Nehoda se stala před 19:30 na 350. kilometru D1 mezi exity Klimkovice a Rudná. Uzavřen byl kvůli ní také klimkovický tunel. Policie od místa nehody umožnila výjezd osobním vozům, kamiony musejí čekat na zprůjezdnění komunikace.

Auta jezdí odklonem přes Klimkovice, kde se už dnes odpoledne tvořily kolony, když byl kvůli jiné nehodě uzavřen klimkovický tunel. Řidič tam narazil do vozidla jedoucího před ním.

Policisté navíc v podvečer řešili tragickou nehodu v Ostravě-Polance, kde se čelně srazily dva automobily. Jeden z řidičů na místě podlehl zranění. Příčina nehody se zjišťuje.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud