Perníková večerka: Celníci našli v minimarketu na Děčínsku tři čtvrtě kila pervitinu

Autor: ČTK - 
29. dubna 2019
13:58

Celníci objevili v asijském minimarketu v Rožanech ve Šluknovském výběžku na Děčínsku 733 gramů pervitinu. Drogy byly ukryté ve skrýších rozmístěných po celé provozovně. 

„Dva zatahovací sáčky obsahující bílou krystalickou látku o hmotnosti 57,4 gramu včetně obalu objevili v ručně vyrobeném stolku po demontáži části horní desky,“ informoval mluvčí Celního úřadu v Ústeckém kraji Jiří Nejedlý. Dalších 325 gramů drogy našli strážci zákona v hnědé dámské kabelce vystavené na horní polici regálu u vstupních dveří.

V montážním boxu s nářadím pak celníci odhalili další sáčky. Vypadaly jako potravinové doplňky, ale obsahovaly 308,5 gramu pervitinu. V obchodě odhalili také skrýš, ve které našli malou digitální váhu, dvě lžičky a pět zatahovacích sáčků, v nichž bylo podle Nejedlého 42 gramů drogy. „Provedené testy reagovaly pozitivně na metamfetamin, tedy pervitin,“ uvedl mluvčí.

Celníci případ včetně nalezených drog na místě předali kriminalistům. Prodejce podle Nejedlého už čelí obvinění z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody.

trkic ( 29. dubna 2019 15:53 )

Sebranka rákosnická, kolik dětí má ten krypl na svědomí, kdo to
dovolil,aby se tady ten asijskej parazit mohl takhle usadit a škodit. Jejich
pobyt tady můžou schvalovat jenom jejich drogoví zákazníci, šmejdi.😬

dostojevskij ( 29. dubna 2019 14:12 )

To se ví už 30let!!! Prodávají padělky, neplatí daně...Celou jejich
komunitu naložit na lodě a poslat šupem směr ASIE!!!!! Už teď je
pozdě.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud