Velikonoční mytí oken skončilo tragédií: Žena (†69) vypadla ze 7. patra paneláku!

Autor: DH - 
6. dubna 2019
17:30

Obyvatelé sídliště ve slovenských Košicích zažili nebývalou tragédii. Předvelikonoční úklid bohužel nepřežila žena, která vypadla z okna. Chlapec, který všechno viděl na vlastní oči, dostal hysterický záchvat!

K tragickému neštěstí došlo na košickém sídlišti KVP (Košického vládního programu, pozn. red.) v pátek okolo půl dvanácté dopoledne. Devětašedesátiletá seniorka se zřítila při mytí oken ze sedmého poschodí. O případu informoval web PLUS Jeden Deň.

Sousedé nebohé ženy řekli policii, že k tragédii patrně došlo kvůli velikonočnímu úklidu. Seniorka totiž podle všeho umývala okna. „Zřejmě šlo o nešťastnou náhodu, možná se smekla, nebo se jí udělalo zle. Přitom vypadla,“ vypověděli sousedé. 

Nešťastné ženy si podle místních všiml první chlapec, který sám zburcoval celé okolí. Křičel jako na lesy, než se kolem bezvládného těla shromáždili lidé. Nakonec upadl do mdlob. Dospělí ho museli křísit. To se jim sice v případě chlapce podařilo, ale pro ubohou paní již bylo příliš pozdě.

„Ihned jsme volali všechny záchranné složky, ale paní už nebylo pomoci. Dopadla pár metrů od betonového krytu kanálu. Byl to velmi smutný pohled,“ sdělil jeden z místních.

Případem se už začala zabývat místní policie. „Pověřený příslušník obvodního oddělení policejního sboru v Košicích začal trestní stíhání pro přečin usmrcení,“ uvedla pro server Pluska.sk policejní mluvčí Jana Mésarová. „Žena při pádu na zem utrpěla zranění neslučitelná se životem. Přivolaný lékař vyloučil cizí zavinění a nařídil pitvu,“ doplnila.

DWEI ( 7. dubna 2019 07:47 )

Paní to má chudinka za sebou, ale ten kluk, který byl svědkem pádu, ten se z toho bude vzpamatovávat ještě dlouho

liskabystrouska ( 7. dubna 2019 07:38 )

asi ho mela proto letela

mbmb ( 7. dubna 2019 05:10 )

Ano existuji smrtelne urazy ,okna u vilky jsou velmi nebezpecna a muzi vetsinou maji urazy pri praci v zahrade,prorezavani stromku atd.Paradoxne pozornost ve znamem prostredi klesa a bohuzel nekdy i se smrtelnymi nasledky

offline ( 6. dubna 2019 23:55 )

A umyla ty okna nebo ne? Vždycky chybí ty podstatné informace !

tomik007 ( 6. dubna 2019 20:25 )

Mela si dat "RED BULLA"

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud